Мінмолодьспорт запрошує стати частиною серії воркшопів "Молодь 2035" та долучитися до спільнотворення молодіжної політики України
Мета заходів від Мінмолодьспорт – проаналізувати поточний стан справ у різних сферах молодіжної політики, для врахування цих даних під час розробки Концепції Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2026-2030 рр.
Реєстрація на 6 офлайн воркшопів вже відкрита та триватиме до 31 травня включно!
Дізнавайтеся про умови участі та обирайте напрям, який вам найближче за посиланням https://linktr.ee/Molod_2035 Онлайн-воркшопи для інших секторів молодіжної політики відбудуться трохи пізніше.
Заходи організовуються Радою з молодіжних питань при Президентові України у тісній співпраці з Міністерством мол спорту України, у партнерстві з ГО "Могилянська Стратегічна Агенція" та за фінансової підтримки Фонду “Партнерство за сильну Україну”, який фінансується урядами Великої Британії, Естонії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції ; Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ); проєкту UNDP в Україні "Підтримка громадянського суспільства та молоді", що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії; Національного демократичного інституту (НДІ); а також проєкту EU4Youth IV, що співфінансується Європейським Союзом та урядом Федеративної Республіки Німеччина