Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Дощ? Ні, не чули! На Новопсковській Масляній гаряче зустріли Весну

Сьогодні, 25 лютого, в Новопсковській громаді дружно святкували Масляну. Ні талий сніг, ні мілкий дощ не втримали сміливців вдома: на ринкову площу Новопскова прийшло декілька сотень жителів і гостей громади, охочих поласувати варениками, млинцями і не тільки. 

У рамках заходу на гостей свята чекала концертно-розважальна програма, зокрема різноманітні конкурси та змагання.

А для справжніх господинь був організований конкурс млинців та вареників,  наприкінці якого за найкращий смаколик,  креативне оформлення та творчий підхід переможці отримували подарунки.

Під гучні виклики публіки сміливці із зав’язаними очима ловили «гламурне» порося, яке за дві години свята стало улюбленцем дітвори і радо позувало для фото.

Згодом, відбувся і найвідоміший конкурс Масляної, завдання якого – залізти на стовп за подарунком. Цьогоріч, зважаючи на несприятливу погоду, такий конкурс став чи не найтяжчим, адже сам стовп був вологим, що неабияк ускладнювало завдання для учасників. Тим не менш, знайшлися відчайдухи, які по декілька раз брали у ньому участь та отримували заслужені подарунки від селищної ради. Родзинкою цього конкурсу стала справжнісінька коза -  подарунок  від козацтва з  «Айдарської сотні».

На завершення свята всі спостерігали за тим, як палало опудало зими, яке символізує разом з тим всі негаразди та проблеми. Доречі, згідно народних прикмет, негода на Масляну – до теплої весни та хорошого урожайного року. 

 « повернутися до списку новин