Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Осинівських школярів рятувальники навчали основам життєдіяльності

З метою профілактики дитячого травматизму, популяризації знань правил  безпеки у повсякденному житті та здорового способу життя серед дітей та учнівської молоді стартував Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Саме тому 24 квітня 2017 року у Осинівську ЗОШ № 1 І-ІІ ступенів завітали новопсковські рятувальники.  

Зустріч розпочалася з лекції на тему: «Правила безпеки життєдіяльності», де школярам розповіли основні правила пожежної безпеки у побуті, про дотримання безпеки при користуванні електричними та газовими приладами.

Окремою темою лекції стало дотримання мінної безпеки. Школярів навчили діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та пояснили куди треба звертатися в таких випадках.

Після лекції на шкільному подвір`ї на дітей чекав сюрприз – пожежний автомобіль. Рятувальники продемонстрували дітлахам пожежну техніку та обладнання вогнеборців. Усі бажаючі могли не тільки оглянути спорядження рятувальників, а й приміряти його на себе. Наприкінці заходу учням та вчителям були вручені профілактичні листівки й пам`ятки з правилами безпеки життєдіяльності. 

     Слід зазначити, що працівниками Новопсковського МРВ ГУ ДСНС України в Луганській області спільно з керівництвом навчальних закладів проводяться навчання з правил безпеки життєдіяльності в загальноосвітніх та дошкільних закладах Новопсковського району. 

Тиждень безпеки життєдіяльності в Новопсковському районі триватиме до 30 квітня 2017 року. Таким чином учні зможуть отримати фахову консультацію від рятувальників щодо того як поводити себе в надзвичайних ситуаціях.

Інспектор ППП – 77 ГУ ДСНС

України у Луганській області                                            Дубовий К.В.« повернутися до списку новин