Саме в День місцевого самоврядування в Новопсковській селищній раді - День відкритих дверей
7 грудня поточного року адміністративна будівля Новопсковської селищної ради відчинить свої двері всім бажаючим.
- Хіба вони колись були закритими? - запитаєте Ви.
- Ні! Адже відкритість до конструктивного діалогу - це властива риса саме Новопсковській ОТГ, - відповімо ми вам. Цьому є підтвердження: два роки успішної співпраці громадськості з селищною радою.
Саме цього дня всім, кому цікаво побачити із середини процеси місцевого самоуправління, відчути на собі те навантаження, яке мають спеціалісти селищної ради, - ця можливість буде надана. Декому здається, що "ніхто нічого не робить" - тому в першу чергу запрошуємо вас прийти і на власні очі переконатися в протилежному.
Чекаємо на вас з 9-ї години ранку до 17-ї години включно за адресою: смт Новопсков, вул. Шкільна, 3.
Разом опрацюємо проект оновленої Стратегії розвитку Новопсковської селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2025 року, обговорення якого стартує саме 7 грудня. Бажаєте підготуватись? Завантажити проект оновленої Стратегії ТУТ.
На місці ознайомитесь з проектами "Бюджету участі - 2018" та особисто проголосуєте за один із них. Анкети для голосування та скринька знаходяться в приміщенні селищної ради. Бажаєте детальніше вивчити це питання? Будь ласка - переходьте за посиланням "Бюджет участі - 2018"
Маєте ідеї, як покращити життя в громаді? Прийдіть і поговоримо про них. Нам важливо почути кожного!