Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Благоустрій в Новопсковській громаді триває

 

 

 

 

 

 

 

Новопсковські комунальники продовжують благоустрій. Цьому сприяє тепла вереснева погода. В сквері Айдар спеціалісти комунального підприємтва "Новопсковжитло" будують тротуари.

- Робота, яка приносить користь людям та радість дітям, завжди приємна, - так говорить Михайло Іванович, спеціаліст "Новопсковжитла" не відриваючись від роботи. Він разом з колегами впоралися в серпні зі значним обсягом аналогічних робіт - влаштували новенький тротуар до Новопсковської школи. Підійшли творчо. Хрестики та нолики, зворотній відлік чисел від 9 до 0 зі стрілкою до воріт школи приємно вразив допитливих школярів. 

Свою роботу кожен працівник виконує  старанно та якісно. Лише слова вдячності чують вони від відвідувачів парку. До речі, останніх в обідню пору вистачає. Звикши влітку гарсати на гойдалках, школярі не відмовляють собі спуститися з улюбленої гірки, а старшокласники продовжують тренуватися на спортивному майданчику.

Працівниками комунального підприємства "Новопсковблагоустрій" в сквері "Айдар" нещодавно посіяли газонну траву та висадили цибулини тюльпанів. В селищі також проводяться осінні роботи щодо підготовки грунту до весняного висаджування квітів.


.« повернутися до списку новин