Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Під враженням від візиту до Тростянця

Повернулися з семінару з обміну досвідом "Кращі практики місцевого самоврядування", що проходив 24-25 червня в місті Тростянець Сумської області. Мер цього чудового міста Юрій Бова - це яскравий приклад того, як ініціатива керівника плюс згуртована професійна команда не тільки відродили місто, а й піднесли імідж Тростянця на високий всеукраїнський рівень. Цього досягли завдяки натхненній спільній роботі, підтримці ініціатив міської влади громадою та бізнесом,  загальній  небайдужості до майбутнього своєї малої Батьківщини.

Якщо у Новопсковській громаді стратегія розвитку тільки в процесі розробки, то в Тростянці вона вже не один рік  ефективно діє  – це відчуваєш при спілкуванні з мешканцями «шоколадного» містечка. Адже покращено житлово-комунальну сферу міста, залучено інвестиції, створено нові робочі місця, налагоджено механізми зв'язку з громадськістю, відроджено історично-культурну спадщину міста, робота міськради прозора й відкрита, а парки і сквери  - красиві і доглянуті -  і це тільки частина  позитивних прикладів. 

Велика подяка за організацію та гарний досвід меру м.Тростянець Юрій Бова, а також Раді Європи за надану можливість перейняти кращі практики місцевого самоврядування в Україні.

 « повернутися до списку новин