Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

В сквері "Айдар" встановлено вісім нових спортивних вуличних тренажерів

Новопсковська селищна рада розпочинає пропаганду здорового способу життя, залучення жителів громади, зокрема дітей і молоді, до занять фізкультурою і спортом, адже таке змістовне дозвілля є надзвичайно корисною і потрібною справою.  Це дієвий засіб відволікти підростаюче покоління від небажаного впливу вулиці, кафе, барів, від надмірної прив’язаності до комп’ютерів та задіяти його фізичну активність на користь громаді. В кінцевому результаті спорт - це здоров’я нації, а значить - її майбутнє.

Перший крок на цьому шляху вже зроблено: в сквері "Айдар" встановлено вісім новеньких спортивних вуличних тренажерів поруч з сучасним дитячим майданчиком. В найближчих планах - облаштування волейбольної зони, розширення дитячого майданчика новими цікавими елементами.

Нагадаємо, що це один із чотирьох комплексів, які запланували в нашій громаді. Вже прийняте рішення облаштувати подібні майданчики під відкритим небом в селі Осинове, біля Новопсковського районного центру культури і дозвілля та на Газопроводі.« повернутися до списку новин