Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Завзято, дружньо, весело попрацювали осинівчани на толоці

Сьогодні ввечері в сільському парку, що біля Осинівського СК, зібралося чимало мешканців громади.  Всі прийшли полишивши на цей вечір своє домашнє господарство та городи заради посмішки та радості в очах своїх діточок!

Адже робили спільну справу - облаштовували територію новенького дитячого майданчика. Про нього мріяли дітлахи та молоді матусі, їм так хотілося  добре та корисно проводити свій вільний час. 

Радість в дитячих очах – це насправді те, заради чого варто жити і працювати! І тільки в наших силах зробити життя людей кращим та комфортнішим.

Сьогоднішня подія показує, що всі проблемні питання, які є у нашій об`єднаній громаді, можуть бути вирішені завдяки добрій співпраці та старанню кожного мешканця, депутата, старости  та селищної ради.

Нагадаємо, що все дитяче обладнання було придбане селищною радою за кошти місцевого бюджету. Працівниками КП "Новопсковжитло" такі майданчики ще встановлюються  в селах Ікове та Макартетине Новопсковської селищної територіальної громади. « повернутися до списку новин