Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

В Новопскові з’явився державний прапор із живих квітів площею 25 квадратних метрів

З’явився він завдяки злагодженій роботі комунальників, співробітників селищної ради та громадськості. Учасники «вечірньої» толоки попрацювали плідно та згуртовано. А душевна атмосфера при посадці квітів та гарний настрій учасників гарантують скоре буяння живого прапора України до 25-річчя Незалежності України та Дня Державного прапора аж до самої пізньої осені. 

Новопсковська селищна рада висловлює щиру подяку всім учасникам заходу та «Сільському віснику» за наданий безкоштовно посадковий матеріал. Сьогодні всі переконалися в тому, що саме в наших силах зробити нашу землю, наш спільний дім квітучим!

 

До речі, всеукраїнська газета «Сільський вісник» та її видавець ТОВ «СІ.В» планують на честь 25-річчя Дня Незалежності України та Дня Державного прапора України у період із 21 по 25 серпня 2016 року створити найбільший у світі національний прапор із живих квітів площею близько 15000 кв. м з подальшою реєстрацією цього заходу у Книзі рекордів Гіннеса та Книзі рекордів України. Складові частини прапора  вирощені тисячами українців з усіх куточків нашої країни. З 15 серпня почнеться демонстрування прапора у районних центрах. 18 серпня збірні прапори прикрасять головні площі обласних центрів, а 21 серпня всі квіти вирушать до Києва, де відбудеться саме дійство.

 « повернутися до списку новин