Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

ГО «Моя Новопсковщина» оголосила переможця тендеру щодо визначення підрядної організації для капітального ремонту будівлі ЦНАПу Новопсковської ОТГ

ГО «Моя Новопсковщина»  15 вересня 2017 року провела тендер щодо відбору підрядної організації в рамках мікропроекту «Створення Центру надання адміністративних послуг Новопсковської селищної ради ОТГ Луганської області. Капітальний ремонт частини нежитлової будівлі, придбання обладнання та меблів» за методологією «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» за кошти міжнародної технічної допомоги компоненту «Місцеве самоврядування і реформа децентралізації» Програми ООН «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України».

Всього в конкурсі приймали участь 6 підрядних організацій: ФОП «Землянська», КП «Новопсковжитло», ТОВ «Вітекс», ТОВ «ВСІМІР-БУД», ФОП «Воробйов Р.М.», ТОВ «Нівла».


Тендерний комітет складався з 5 представників громадської організації, представника від місцевого самоврядування та наглядача від ПРООН.

Проаналізувавши тендерні пропозиції, тендерний комітет надав право виконувати запланований обсяг робіт будівельної організації ТОВ «Вітекс».

Найпоширеніші помилки в наданих пропозиціях: значне заниження цін на основне обладнання та матеріали, де заявлена ціна не може відповідати запланованої якості робіт та обладнання. Різниця цін в проформі цінової пропозиції та локальному кошторисі чи договорній ціні. Заміна запропонованих видів робіт. 

Сьогодні готується угода з обраним підрядником для подальшої співпраці.

Джерело - ГО "Моя Новопсковщина"

 « повернутися до списку новин