Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Староста – нова людина в українському селі

Чергова сесія селищної ради відкрилася інформуванням про  результати виборів старост, що проходили 24 квітня 2016 в селах Осинове та Макартетине.

Новообрані старости - Микола Хіміч та Олена Бутенко  відтепер представляють інтереси жителів сіл Осинове, Хворостяне, Ікове, Тев’яшеве та Макартетине відповідно у виконавчому органі селищної ради.

Голова селищної ради Вадим Гаєв привітав старост з обранням, зазначивши, що кожен староста матиме робоче місце на території села, де він обирався. У нього буде чіткий графік роботи, зручний для жителів. Він буде організовувати заходи у селі, відслідковувати проблеми громади та пропонувати варіанти їх вирішення.

 Староста - це лідер, якому громада села виказала підтримку. Він - нова посадова особа місцевого самоврядування, нова інституція, створена для того, щоб інтереси всіх жителів сіл в об’єднаній територіальній громаді були належним чином представлені. Щоб соціальні, побутові та інші потреби мешканців села були задоволені. Щоб проблеми місцевого значення вирішувалися швидко, відкрито, зрозуміло.

Старости обрані на строк повноважень ради об’єднаної громади, є членами її виконавчого комітету, представляють в ньому інтереси жителів села, здійснюють комунікацію між владою та громадою села.« повернутися до списку новин