Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Ґендерно-чутливе бюджетування: взаємодія влади та громади

24 квітня в Новопсковській селищній раді проведено «круглий стіл» на тему «Ґендерно-чутливе бюджетування: взаємодія влади та громади», у рамках проекту ''Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України''.

Експертка програми ООН жінки Юлія Гончар на початку заходу окреслила завдання круглого столу та досягнення громади в застосуванні гендерного підходу. Учасники жваво дискутували з питань участі жінок у розвитку Новопсковської громади, можливості влади для вирішення гендерних питань та співпрацю з громадськістю.

Галина Мещерякова ознайомила присутніх з результатами оцінки вразливості незахищених груп жінок і чоловіків.

Прийнято рішення координаційною радою з гендерних питань у Новопсковській громаді провести аналіз цільових програм. За результатами їх опрацювання сформулювати свої пропозиції щодо максимального охоплення всіх груп населення громади та їх інтересів. На наступному засіданні координаційної ради провести обговорення всіх отриманих пропозицій до цільових програм від ініціативних жіночих груп. Підготувати координаційній раді положення про раду і винести його проект на чергове засідання ради. Ініціативним жіночим групам підготувати проекти заходів, які можуть бути запропоновані координаційною радою до включення до проекту нової програми гендерного спрямування, яку надати на вивчення депутатам селищної ради.« повернутися до списку новин