Новопсковська селищна військова адміністрація

Луганська область Старобільський район

Послуги КП "НОВОПСКОВ БУДПРОЕКТІНВЕНТАРИЗАЦІЯ"

КП «Бюро будпроектінвентаризація Новопсковської селищної ради» є комунальним комерційним підприємством. Основна функція КП «Новопсков будпроектінвентаризація» - інвентаризація нерухомого майна, паспортизація та оцінка житлових і нежитлових будівель, інженерних споруд зовнішнього благоустрою, доріг, тротуарів, мостів тощо.                                        

В своїй діяльності згідно чинного законодавства України КП «Новопсков будпроектінвентаризація» керується «Інструкцією про порядок проведення технічної інвентаризації нерухомого майна» затвердженою наказом державного комітету архітектури та житлової політики України від 24.05.2001 р. № 127 зі змінами та доповненнями.

Послуги, які надає КП «Новопсков будпроектінвентаризація»:

- виготовлення технічних паспортів (на квартиру, садибний будинок, садовий будинок,будь яку нежитлову споруду. При переплануванні, добудові, прибудові,  зміні цільового призначення, зміні власника нерухомості);

- виготовлення довідок (характеристика, про наявність чи відсутність майн,  тощо);

- складання висновку (про можливість поділу та можливість виділення в окрему адресу);

-  оцінка нерухомості (земельних ділянок, житлових та не житлових будівель та споруд);

- здійснення технічного та авторського нагляду за будівництвом;

-  складання проектної та кошторисної документації;

-  надання оренди приміщень.                                                                                                                                                                                      

Відповідно до п.1.4. Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, розмір та порядок оплати робіт із технічної інвентаризації визначаються у договорі за домовленістю сторін. Тарифи(вартість 1-ї норми часу) на інвентаризацію нерухомого майна затверджені наказом по КП «Бюро будпроектінвентаризація Новопсковської селищної ради» від 20.01.2021 р за №9 і становить 179 грн.22 коп.

Вартість послуг з виконання експертної оцінки затверджені наказом по КП «Новопсков будпроектінвентаризація» від 20.01.21 р.за №10 (з урахуванням внесених змін до податкового кодексу України що до ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації. Зі звітів про оцінку об’єктів нерухомості та прозорості реалізації майна) і становить:                            

  • житлового будинку 1620 грн.72 коп.
  • квартири, кімнати, гаражу – 1389 грн.20 коп.
  • по об’єкту нерухомого майна (нежитлове будівлі, споруди та виробничі комплекси) вартість 1 послуги вважати договірною, виходячи з кількості об’єктів, їх складності та призначення).

Вартість послуг технічного та авторського нагляду, послуг по виготовленню кошторисної документації розраховується згідно з державними будівельними нормами (Д.Б.Н.).

Орендна плата, за надані в оренду приміщення, розраховані згідно з Методикою розрахунку пропорції розподілу та порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться в управлінні Новопсковської селищної ради.

Ціна послуг КП «Новопсков будпроектінвентаризація» визначається для кожного індивідуально. Вона залежить від виду робіт та складності її виконання.

При отриманні послуг в КП « Новопсков будпроектінвентаризація» громадяни повинні звернутися до кабінету «Приймання та видача документів» з паспортом та з документами на нерухоме майно (при наявності). Спеціаліст кожного замовника індивідуально консультує, інформує з питань діючого законодавства та дає кваліфіковані рекомендації, що до вирішення проблеми. Після проведення бесіди замовник (власник нерухомості, або довірена особа) подає замовлення на ту чи іншу послугу. Інженер  з інвентаризації, який приймає замовлення, доповідає замовнику про умови виконання тих чи інших послуг. Після проведеної бесіди та узгодження заповнюється замовлення в письмовій формі. Також між замовником та виконавцем складається договір на виконання робіт. Договір підписується замовником та виконавцем.

Телефони для довідок КП «Бюро будпроектінвентаризація Новопсковської селищної ради» 2-19-21, 217-05 . Але консультації по телефону не завжди можна надати правильно та достовірно, тому що треба бачити всі наявні документи, які стосуються нерухомості. Тільки тоді можливо надати повну вичерпну відповідь що до питань, які виникли у громадянина в рамках діючого законодавства.

Відповідно до чинного законодавства довідки та інформація безоплатно КП «Бюро будпроектінвентаризація Новопсковської селищної ради» видається органам поліції, СБУ, прокуратури, органам місцевого самоврядування, по їх конкретним письмовим замовленням. Всім іншим пільговим категоріям громадян , згідно чинного законодавства, пільги не надаються. КП «Бюро будпроектінвентаризація Новопсковської селищної ради» є госп. розрахунковим підприємством і пільги не передбачені.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь