Новопсковська селищна військова адміністрація

Луганська область Старобільський район

Протокол № 45 засідання постійної комісії з питань планування фінансів, бюджету, соціально економічного розвитку, житлово-комунального господарства та комунальної власності у 2018 році

ПРОТОКОЛ № 45

засідання комісії з питань планування фінансів, бюджету, соціально- економічного розвитку, житлово – комунального господарства та комунальної власності

 

07.08.2018 р.                                                                                                                  смт. Новопсков

 

Присутні члени комісії  Олійник Є.І., Токарєв О.О.,Федорущенко Г.В.

 

Запрошені:, секретар селищної ради Гречана Т.М.,начальник бюджетного відділу Слюсарєва С.О..

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до бюджету Новопсковської селищної територіальної громади на 2018 рік.

 

І

СЛУХАЛИ: начальника бюджетного відділу Слюсарєву С.О., яка запропонувала внести зміни до бюджету Новопсковської селищної територіальної громади, а саме:

Згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації № 587 від 03 серпня 2018 року пропонується збільшити доходну  частину загального фонду по коду 41053900 «Інші субвенції з місцевого бюджету» на проекти культурного обміну між Луганською та Львівською областями» в сумі 45,000 тис.грн, та спеціального фонду по коду 41053900 «Інші субвенції з місцевого бюджету» на реалізацію проектів-переможців обласного конкурсу проектів місцевого розвитку» в сумі 642,263 тис.грн

 

0100000 Новопсковська селищна рада

Відповідно до п.7 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, затверджених ПКМУ від 06.12.2017 №983 для виділення коштів співфінансування проекту будівництва Новопсковської амбулаторії загальної практики сімейної медицини пропонується здійснити перерозподіл видаткової частини спеціального фонду.

КТКВ 7361 «Співфінансування інвестиційних проектів, що реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» зменшити  видатки на суму 921,370 тис.грн.

 

КТКВ 9770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» збільшити видатки на суму 921,370 тис.грн.

 

КТКВ 4082 «Інші заходи в галузі культури і мистецтва»

Згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації № 587 від 03 серпня 2018 року пропонується збільшити видаткову частину загального фонду  в сумі 45,000тис.грн на проект культурного обміну між Луганською та Львівською областями.

 

0600000 Відділ освіти Новопсковської селищної ради

КТКВ 1010 «Надання дошкільної освіти» .

Згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації № 587 від 03.08. 2018 року пропонується збільшити видатки спеціального фонду на Капітальний ремонт будівлі ДНЗ "Ромашка" Новопсковської селищної ради в сумі 192,275 тис.грн, Капітальний ремонт харчоблоку, роздягальні та інших приміщень ДНЗ «Дзвіночок» в сумі 73,613 тис.грн.

 

КТКВ 1020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами»

Згідно ПКМУ  від 04.04.2018 року №237 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”» та Розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації № 587 від 03.08. 2018 року пропонується:

здійснити перерозподіл видаткової частини загального та спеціального фонду по кодам економічної класифікації , а саме - зменшити видатки загального фонду на придбання предметів, матеріалів в сумі 343,020 тис.грн та збільшити видатки спеціального фонду, в тому числі бюджет розвитку в сумі 343,020 тис.грн для співфінансування вартості довгострокового обладнання «Нова українська школа».

 збільшити видатки спеціального фонду на проект «Придбання та монтаж системи відеоспостереження в Новопсковській ЗОШ І-ІІІ ступенів з метою створення безпечного освітнього середовища» в сумі 89,956 тис.грн.

 

КТКВ 7330 «Будівництво інших об`єктів соціальної та виробничої інфраструктури комунальної власності»

Згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації № 587 від 03.08. 2018 року пропонується збільшити видатки спеціального фонду на проекти Улаштування дитячого майданчику ДНЗ "Дзвіночок" Новопсковської селищної ради та Улаштування дитячого майданчику ДНЗ "Світлячок" Новопсковської селищної ради в сумі 287,419 тис.грн.

 

Заслухавши та обговоривши інформацію Слюсарєвої С.О., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію начальника бюджетного відділу Слюсарєвої С.О. «Про внесення змін до бюджету Новопсковської селищної територіальної громади на 2018рік»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд сорок восьмої сесії селищної ради.

 

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-3,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової сорок восьмої сесії рішення «Про внесення змін до бюджету Новопсковської селищної територіальної громади на 2018 рік».

 

 

 

Голова комісії                                                                                                   Є.І.Олійник

                                                                                                               

Секретар комісії                                                                                                Г.В.Федорущенко

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь