Новопсковська селищна військова адміністрація

Луганська область Старобільський район

Протокол № 56 засідання постійної комісії з питань планування фінансів, бюджету, соціально економічного розвитку, житлово-комунального господарства та комунальної власності у 2019 році

ПРОТОКОЛ № 56

засідання комісії з питань планування фінансів, бюджету, соціально - економічного розвитку, житлово – комунального господарства та комунальної власності

 

12.02.2019 р.                                                                                                                  смт. Новопсков

 

Присутні члени комісії  Олійник Є.І., Бондар О.О., Токарєв О.О., Федорущенко Г.В.

 

Запрошені:, селищний голова Гаєв В.В., секретар селищної ради Гречана Т.М., керуючий справами виконавчого органу Червенко Т.С., начальник бюджетного відділу Корж С.В., спеціаліст відділу освіти Біла Т.А., заступник селищного голови Красноглазова Н.В.,головний бухгалтер Новопсковської школи мистецтв Петрушова Р.І., директор Новопсковської школи мистецтв Молдавська О.І., староста с.Осинове Хіміч М.Є., начальник відділу економіки Онищенко О.С.,заступник начальника бюджетного відділу Соха Ю.О.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про звіт Новопсковського селищного голови про діяльність виконавчих органів ради за 2018 рік.

 

2. Про результати виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новопсковської селищної територіальної громади за 2018 рік

 

3.Про виконання бюджету  Новопсковської селищної територіальної громади за 2018 рік

 

4. Про затвердження Програми сприяння діяльності громадського формування з охорони громадського порядку на території Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік

 

5. Про затвердження «Положення про конкурс проектів громадських формувань з охорони громадського порядку на території Новопсковської  селищної територіальної громади» 

 

6. Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації «Новопсковська місцева організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»  на 2019 рік

 

7. Про затвердження Програми розвитку Новопсковської школи мистецтв на 2019 – 2021 роки

 

8. .Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік

 

9. Про  внесення змін до  штатного розпису та чисельності працівників Новопсковської

школи мистецтв на 2019 рік

 

10.  Про внесення змін до штатного розпису КУ «ЦНСП Новопсковської селищної ради» на 2019 рік

 

11. Про  внесення змін до  штатного розпису ДНЗ  « Теремок» Новопсковської селищної ради

 

12.Про внесення змін до структури, загальної чисельності виконавчих органів апарату та штатного розпису Новопсковської селищної ради  на 2019 рік

 

13. Про погодження частини щорічної основної відпустки Новіопсковському селищному голові Гаєву В.В.

 

14.Про внесення змін до бюджету Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік

 

І

СЛУХАЛИ: селищного голову, який зачитав звіт Новопсковського селищного голови про діяльність виконавчих органів ради за 2018 рік.

Заслухавши та обговоривши інформацію Гаєва В.В., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію селищного голови «Про звіт Новопсковського селищного голови про діяльність виконавчих органів ради за 2018 рік»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-4,

«Проти» - немає,

                                                                       «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії рішення «Про звіт Новопсковського селищного голови про діяльність виконавчих органів ради за 2018 рік».

 

ІІ

СЛУХАЛИ: начальника відділу економіки Онищенко О.С., яка зачитала звіт про результати виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новопсковської селищної територіальної громади за 2018 рік.

Заслухавши та обговоривши інформацію Онищенко О.С., постійна комісія прийшла до висновку:

1.  Інформацію начальника відділу економіки Онищенко О.С. «Про результати виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новопсковської селищної територіальної громади за 2018 рік» прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

                                               «За»-4,

                                                                       «Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії рішення «Про результати виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новопсковської селищної територіальної громади за 2018 рік».

 

ІІІ

 

СЛУХАЛИ: начальника бюджетного відділу Корж С.В., яка зачитала звіт про виконання бюджету  Новопсковської селищної територіальної громади за 2018 рік

ДОХОДИ

У 2018 році до загального фонду бюджету Новопсковської селищної територіальної громади надійшло 42290,993 тис. грн. доходів без урахування трансфертів, що при затвердженому  плані на звітний період (41033,577 тис. грн.) складає 103,1 %. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду бюджету зросли на 1247,246 тис. грн. (без врахування трансфертів), або на 18,5відсотка.

Основними джерелами надходжень загального фонду бюджету є податок та збір на доходи з фізичних осіб (29652,727 тис. грн.), що становить 70,12% від загальної суми надходжень. План з урахуванням змін з податку та збору на доходи з фізичних осіб виконано на 98,8%. За відповідний період минулого року надходження  податку збільшилися на 4834,037 тис. грн., що пов’язано з ростом рівня мінімальної заробітної плати та сплатою податку на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами військовою частиною № 9938 з вересня 2018 року. Бюджетоутворюючі платники податку на доходи фізичних осіб:  УМГ «ХАРКІВТРАНСГАЗ», відділ освіти Новопсковської селищної ради, КНЗ "Новопсковський центр ПМСД", Новопсковське РТМО

Податок на прибуток підприємств надходить від підприємств комунальної власності , а саме КП «Новопсковжитло» та КП «Новопсковблагоустрій» за результатами діяльності  у 2018 році надійшло 41,128 тис.грн і становить 100,3% до плану, та більше 2017 року на 8,924 тис.грн, або 27,7%.

Рентна плата за використання інших природних ресурсів  надійшла у сумі 8,696 тис.грн, що більше плану на 73,9% або 3,696 тис.грн, через більш інтенсивну санітарну вирубку лісних планувалося Новопсковським лісомисливським господарством, але майже на рівні надходжень 2017 року.

Внутрішніх податків на товари та послуги до бюджету Новопсковської селищної територіальної громади на дійшло 2084,535 тис.грн, або 96,7% від запланованого.

Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів зараховано в сумі 606,621 тис. грн. або 133 %, що більше плану на 150,621 тис. грн. Перевиконання пов’язане зі сплатою податку за грудень 2017 року та збільшенням ціни реалізованих підакцизних товарів.

Акцизний податок з вироблених в Україні та ввезених на митну територію України підакцизних товарів зараховано в сумі 1477,914 тис. грн. або на 222,086 тис. грн. менше планових показників.

Надходження від акцизного податку по всіх показниках зменшились в порівнянні з попереднім бюджетним періодом, через зниження платоспроможності населення. В той же час селищною радою ведеться робота з наповнювання бюджету, населенню роз’яснюється значення отримання чеку від придбання підакцизних товарів. Найбільшими платниками акцизного податку роздрібного продажу підакцизних товарів (алкогольні напої) від суб’єктів господарювання  ТОВ «МІКС МАРКЕТ», ТОВ «НАФТОПРОМТОРГ».

          Податок на майно зараховано до бюджету у сумі 3179,184 тис. грн. та виконано на 124,4%, що на 124,4 тис. грн. більше плану. В структурі надходжень загального фонду становить 7,51%. Під час формування бюджету і на даний час база оподаткування залишилася до кінця невизначеною, тому точно спланувати її немає можливості. За відповідний період минулого року надходження  податку збільшилися на 610,434 тис. грн. Збільшенню надходжень податку сприяло зростання ставок оподаткування внаслідок підвищення мінімальної заробітної плати та проведена робота по вчасній сплаті податку на нерухоме майно, відмінене від земельної ділянки сплачений фізичними особами. Визначальними платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з юридичних осіб, є ПАТ «Укртрансгаз».

Земельний податок з  юридичних осіб виконано на 124,7 % та отримано 1246,580 тис. грн. що на 246,580 тис. грн. більше запланованого. За відповідний період минулого року надходження податку збільшилися на 211,095 тис. грн. або 20,4% що пов’язано з оформленням земельних ділянок. Втрати бюджету у 2018 році від надання пільг склали 68,684 тис.грн. Основними платниками плати за землю є УМГ «Харківтрансгаз», «Агрогаз», НС ТОВ «Перлина».

Орендна плата з юридичних осіб складає 1003,156 тис. грн., її виконано на 125,4% що на 203,156 тис. грн. більше запланованого. За відповідний період минулого року надходження збільшилися на 142,828 тис. грн. або 16,6%. Орендна плата з фізичних осіб складає 332,343 тис. грн. та виконано на 118,7%, В порівнянні з відповідний періодом минулого року надходження  збільшилися на 42,297 тис. грн. Причиною збільшення надходжень орендної плати є укладання нових угод оренди ( 8 земельних ділянки), та сплатою на рік уперед, згідно з чинним законодавством

Змельного податку з фізичних осіб надійшло 228,796 тис. грн. що становить 127,1 % плану. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження податку збільшилися на 58,920 тис. грн., що пов’язано з оформленням земельних ділянок.

Орендна плата з фізичних осіб складає 332,343 тис. грн. та виконано на 118,7%, В порівнянні з відповідний періодом минулого року надходження  збільшилися на 42,297 тис. грн. Причиною збільшення надходжень орендної плати є укладання нових угод оренди ( 3 земельних ділянки), та сплатою на рік уперед, згідно з чинним законодавством.

Єдиного податку зараховано 6347,783 тис. грн. це становить 15 % надходжень загального фонду. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження  податку збільшилися на 1525,780 тис. грн. або 31,6% , що пов’язано з ростом рівня мінімальної заробітної плати на 16,3% та збільшенням кількості платників у 2018 році.

Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків складає 2666,879 тис. грн. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження  податку збільшилися на 806,190 тис. грн.  або на 43,3% в зв’язку з переходом ТОВ «Сільськогосподарський Агростандарт» з загальної системи оподаткування до спрощеної.Визначальними платниками є СТОВ Агрофірма «Закотненська», СВОК «Слобожанський», ТОВ «Топаз».

Транспортний податок з фізичних осіб  надійшов в сумі 25 тис.грн, що не передбачалося у бюджеті на 2018 рік.

У 2018 році не надійшло частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету оскільки комунальні підприємства КП «Новопсковжитло» та КП «Новопсковблагоустрій» були збитковими.

Плата за надання адміністративних послуг складає 821,905 тис. грн. та виконана на 134,5% що на 210,905 тис. грн. більше запланованого та пов’язано з  відкриттям Центру надання адміністративних послуг , розширенням переліку послуг та збільшенням кількості звернень громадян за послугами. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження  збільшилися на 63% або 317,716 тис. грн.

Державне мито надійшло в сумі 41,927 тис.грн, що більше уточненого плану на відповідний період 21,927 тис. грн. та менше відповідного періоду минулого року на 0,704 тис. грн.. Від оформлення документів на спадщину та дарування надійшло 19 тис. грн., що на 1 тис. грн. менше уточненого плану та менше відповідного періоду минулого року на 11,872 тис. грн.  Від оформлення закордонних паспортів та паспортів громадян України надійшло 22,927 тис. грн., що більше попереднього періоду на 11,167 тис.грн, або 95%., в зв’язку з активним зверненням громадян.

 Інші надходження склали 25,587 тис.грн, що понад план на 18,587 тис.грн, або  в 3,6 рази.

Офіційних трансфертів зараховано36375,056 тис.грн.

З державного бюджету 31696,8 тис.грн. Базова дотація надійшла в повному обсязі та склала 2846,97 тис. грн., освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам надійшла в повному обсязі та склала 16131,8 тис. грн., медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам надійшла в повному обсязі  та склала 10763,3 тис. грн., субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в сумі 1954,8 тис.грн.

 З місцевих бюджетів усих рівнів зараховано 4678,256 тис.грн., а саме дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету надійшла в повному обсязі та склала 3423,4 тис. грн., субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду надійшла в розмірі 592,580 тис. грн., субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету надійшла в розмірі 277,881 тис. грн. Інші субвенції з місцевого бюджету 57,520 тис. грн., а саме інша субвенція на забезпечення  безперебійного функціонування інформаційно-аналітичної системи моніторингу виконання місцевих бюджетів в сумі 12,520 тис.грн та 45 тис.грн іншої субвенції з обласного бюджету  на проекти культурного обмiну між  Луганською та Львiвською областями .

 

 

За  спеціальним фондом бюджет Новопсковської селищної територіальної громади виконано в сумі 19703,616  тис. грн. без урахування трансфертів, що при затвердженому  плані на звітний період (19617,880 тис. грн.) складає 100,4%.

Основним джерелом надходжень бюджету є власні надходження 19608,035 тис. грн. в т.ч.: плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно їх основною діяльністю 539,608 тис. грн. (батьківська плата за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах), плата за оренду майна бюджетних установ 5,915 тис. грн., благодійні внески, гранти та дарунки 18819,114 тис. грн. (а саме  248,436 тис. грн. – комп’ютерна техніка від Міністерства соціальної політики, 293,649 тис. грн. - вуличне освітлення, встановлення 12 опор в с. Осинове від ГО «Осинівська» за програмою ПРООН, 214,552 тис. грн. – обладнання для вуличного освітлення від Департаменту регіонального розвитку інфраструктури та енергозбереження, 708,124 тис. грн. – обладнання, меблі, комп’ютерна техніка для ЦНАПу Новопсковської ОТГ від ГО «Моя Новопсковщина» за програмою ПРООН, 55,590 тис. грн. – система відео спостереження від ініціативної групи за кошти ПРООН, 51,000 тис. грн. – приладдя велопарковки (10 шт.) від ініціативної групи по програмі ПООН, 14779,886 тис. грн. – безоплатна передача майна загальноосвітніх навчальних закладів з районного бюджету, 290,0 тис.грн. - фотомодулі на від ГО «Осинівська» за програмою ПРООН, 1102,629 тис. грн. – капітальний ремонт частини приміщень ЦНАПу від ГО «Моя Новопсковщина» за кошти ПРООН, 62,814 тис. грн. – комплект портативної техніки, 33,570 тис. грн. – цифрова камера, 226,380 - світодіодний екран з опорою спільний проект ГО "Осинівська" та ПРООН). , кошти , що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об`єктів в сумі 243,398 тис.грн.

Екологічного податку зараховано 95,581 тис. грн.. Надходження від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення надійшли в сумі 51,080 тис. грн  основний платник  від УМГ «Харківтрансгаз» ( 49,885 тис. грн.). Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об`єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини склали 43,493 тис. грн., найбільшими платниками є КП «Новопсковжитло» – 33,159 тис. грн.

До цільових фондів надійшло 22,047 тис. грн., а саме 8,547 тис. грн. від Солдатко В.Ф., 1,500 – від Шовгарян Р.К на створення i розвиток iнженерно-транспортної та соц. iнфраструктури Новопсковської ОТГ., Кочкіна Л.П. – 3,500 тис.грн. , 8,500 тис.грн. від Церкви ЕХБ у Новопскові. Але кошти зараховані помилково , так як є надходженнями від пайової участі.

 Офіційних трансфертів зараховано1086,423 тис.грн, а саме субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду 444,160 тис.грн та інші субвенції з місцевого бюджету а саме інші субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів переможців обласного конкурсу проектів місцевого розвитку в сумі 642,263 тис.грн.

 

ВИДАТКИ

Бюджет Новопсковської селищної територіальної громади за видатками загального фонду виконаний в сумі 62261,593 тис.грн., або 89,21 відсотків планових показників звітного періоду.

В структурі видатків бюджету захищені статті займають 49,78% або 30995,498 тис. грн. З них використано на оплату праці з нарахуваннями видатки склали 26653,164 тис.грн, на придбання продуктів харчування для дітей, які відвідають навчальні заклади освіти Новопсковської селищної ради витрачено 1109,261 тис.грн, на оплату спожитих енергоносіїв спрямовано 3204,94 тис.грн, на придбання медикаментів – 28,269 тис.грн.

Найбільшу питому вагу в структурі видатків Новопсковської селищної територіальної громади займають видатки на утримання закладів освіти, на дошкільні заклади освіти спрямовані кошти в сумі 24550,175 тис. грн. або 39,43% від загального обсягу фінансування. або 9,6 %. Апарат управління органів місцевого самоврядування у звітному періоді профінансований у сумі 7630,160 тис. грн., що складає 12,25%. В структурі видатків бюджету Новопсковської селищної територіальної громади видатки на благоустрій займають 4,45% або 2767,8 тис.грн. Заклади культури та спорту в звітному періоді профінансовані в сумі 2507,624 тис. грн., що складає 4,03%. Видатки на утримання доріг комунальної власності склали 465,079 тис. грн., або 0,75% в загальному обсязі видатків. Поточні трансферти місцевим бюджетам – 23284,257 тис. грн., що складають 37,40% загального обсягу, у тому числі інша субвенція  з місцевого бюджету на утримання закладів освіти та охорони здоров’я, архіву, Новопсковського терцентру, ДЮСШ, Новопсковського РЦССМ, центральної районної бібліотеки склала 5990,778 тис. грн.

 

 

За ТПКВКМБ 0150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад»  бюджет виконано в сумі 7630,160 тис. грн, що складає 97,7% плану та більше, ніж у 2017 році на 41,7% (або на 2245,273 тис грн. Установа повністю була забезпечена. Захищені статті видатків в структурі займають 88,4%. Зросли витрати з заробітної плати в порівнянні з минулорічними показниками, через підвищення посадових окладів згідно з змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» з травня 2018 року, та збільшенням штатної чисельності (яка у 2017 році складала зайнятих ставок 32,5 одиниці, а у 2018 році – 42,5 одиниці ).

 Витрати на енергоносії склали 122,485 тис.грн.. що менше передбаченого у бюджеті на 2018 рік, через економне ставлення до енергоресурсів.

 Сума фактичних видатків на придбання товарів і послуг складає 523,804 тис.грн  а саме придбання канцелярських товарів, придбання бензину та запчастин, придбання витратних матеріалів до оргтехніки, придбання меблів, придбання господарчих товарів, послуги зв`язку, поточний ремонт приміщення, інформаційні послуги, заправка картриджів та поточний ремонт оргтехніки, послуги банку, технічна підтримка програмного забезпечення, інші видатки,  що більше рівня 2017 року ( 452,556 тис.грн) на 71,248 тис.грн.

Ввидатки на відрядження  склали 14,810 тис.грн., що на рівні попереднього року враховуючи зростання цін.

Інші поточні  видатки склали 2,741тис.грн, в тому числі на сплату судового збору – 0,705 тис.грн , адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб – 0,530 тис.грн; екологічний податок – 1,386 тис.грн; плата за надання витягу з Держреєстру -0,120 тис.грн.

Фактичні видатки перевищують касові по оплаті предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю на суму списаних матеріалів , які склались залишками на початок року .

Дебіторська  та кредиторська заборгованість загального фонду по органу управління на звітну дату відсутня.

 

 

ТПКВКМБ  0160 «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об`єднаних територіальних громадах»

 На апарат відділу освіти використано 341,266 тис.грн , в тому числі на заробітну плату 308,161 тис.грн. Відділ було створено у 2018 роціі його чисельність зросла з 1 чоловіка у 1 півріччі до 3 на сьогоднішній день Придбання матеріалів предметів та інвентарю  склало 32,899 тис.грн.

 

ТПКВКМБ 1010 «Надання дошкільної освіти»

Чотири дошкільних навчальних заклади Новопсковської селищної ради  у 2018 році використали 11331,180 тис.грн. на утримання, з них  8608,849 тис.грн на заробітну плату з нарахуваннями, енергоносії  1068,990 тис.грн,  придбання  продуктів харчування 706,273 тис.грн. ( харчуеться 370 дытей дошкыльного выку, вартість   харчування без врахування батьківської плати становить 0,016 тис.грн),  придбання предметів та послуг склало 905,586 тис.грн.

Заклади в видатках були забезпечені на 100%, та більше попереднього року на 12,3%, або на 1583,553 тис.грн.

Витрати на заробітну плату зросли в порівнянні з 2017 роком на 1701,850 тис.грн  не лише через збільшення посадового окладу та рівня мінімальної заробітної плати , а і через збільшення штатної чисельності працівників у зв’язку зі створенням 2 інклюзивних груп.  

ТПКВКМБ 1020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами»

З липня 2018 року передано 5 загальноосвітніх закладів у власність Новопсковської селищної територіальної громади.  Видатки на утримання педагогічних працівників Новопсковської ЗЗСО І-Ш ступенів, Новопсковської газопроводської ЗЗСО І-Ш ступенів, Осинівської ЗЗСО-І-ІІ ступенів №1 та Осинівської ЗЗСО-І-ІІ ступенів №2 здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету.  Утримання персоналу цих шкіл та матеріально технічне забезпечення здійснюеться за рахунок місцевого бюджету. Утримання малокомплектної Макартетенської ЗЗСО І-ІІ ступенів повністю  здійснюється за рахунок місцевого бюджету. Видатки на утримання  складають 11470,848 тис.грн., з них  на заробітну плату з нарахуваннями 8106,743 тис.грн (всього працюють  127 педагогів  та робітників 68 чоловік) , на енергоносії – 1468,254 тис.грн,  продукти харчування 402,989 тис.грн  (харчується 411  дітей, середня вартість харчування  0,016 тис.грн), придбання предметів та послуг склало 1484,876 тис.грн.

 

ТПКВКМБ 1150 «Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів»

На  утримання методичного кабінету відділу освіти використано 231,702 тис.грн.  Заробітна плата з нарахуваннями  склала 177,118 тис.грн. Протягом року чисельність зросла  до 3 одиниць на звітну дату, 10 місяців 2018 року  штати були не заповнені .  Придбано товарів та послуг на 54,584 тис.грн.

 

ТПКВКМБ 1161 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти»

Використано 99,4 % від коштів передбачених у бюджеті на 2018 рік в сумв 1175,179 тис.грн. Основні витрати пов’язані з виплатою заробітної плати з нарахуваннями 968,177 тис.грн. Штатна  чисельності зросла з 7 чоловіка у 1 півріччі до 13 на звітну дату. Придбання предметів та матеріалів, отримано послуг на  207,002 тис.грн.

 

ТПКВКМБ 3033 «Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян»

Передбачено 10 тис.грн. на відшкодування витрат на проїзд на лікування хворим на гемодіаліз,  відшкодовано2,396 тис.грн, або 24%, згідно звернень.

 

ТПКВКМБ 3210 «Організація та проведення громадських робіт» –   використано 95,8 % від запланованого на рік, а саме 95,827 тис.грн. До громадських робіт було залучено 90 осіб, що перебувають на обліку в Новопсковському центрі зайнятості. В порівнянні з 2017 роком видатки збільшилися на 37,6 % , або 26,167 тис.грн, в зв’язку з більш активним залученням до виконання робіт та ростом рівня мінімальної заробітної плати.

 

ТПКВКМБ 3141  «Забеспечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення»

             Установа Центр надання соціальних послуг Новопсковської селищної ради створена  з серпня 2018 року.  На звітну дату  штатна чисельність становить 26,75 одиниці, з яких 9,5 вакантні посади.

            В бюджеті на 2018 рік передбачалися  видатки  в сумі 907,621 тис.грн., в тому числі на оплату праці 560,667 тис.грн,  виплачено 407,291 тис.грн, що 100% задовольняє в потребі.

Використання товарів та послуг склало 111,177 тис.грн.

 

Оплату комунальних послуг  склалася в сумі 0,953 тис.грн.

 

ТПКВКМБ 3242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» У 2018 році, відповідно до внесених змін до програми соціального захисту населення, які перебувають у складних життєвих обставинах використано 130,8 тис.грн, що менше плану на 6,6%, або 9,2 тис.грн. Матеріальну допомогу отримало 149 осіб.

 

ТПКВКМБ 4060 “Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів“

За рахунок коштів бюджету Новопсковської селищної територіальної громади утримується 4 будинки  культури.

На утримання установ культури в 2018 році передбачені видатки по загальному фонду бюджету у сумі 2415,898 тис. грн,  використано 211,301 тис.грн, або 87,1% до запланованого. В порівнянні з 2017 роком видатки збільшилися на  1369,803 тис. грн або на 33,5%.

Видатки на оплату праці по культурі становлять 1157,717 тис. грн, що на 347,993тис. грн  більше  ніж у минулому році у зв’язку з збільшенням кількості штатних одиниць на  6, та ростом рівня мінімальної заробітної плати .

По видатках на товари та послуги 953,053 тис.грн, , що на 466,922 тис.грн більше ніж у попередньому році, в зв’язку з покращенням матеріальної бази закладів.

Видатки на енергоносії  становлять 318,463 тис.грн, що більше попереднього періоду на 60,151 тис.грн, але на рівні натуральних показників.

 

ТПКВКМБ 4082 Інші заходи в галузі культури і мистецтва

В 2018 році  проведення культурно-масових заходів спонукало використати суму 366,439 тис.грн тис.грн.  Проведено 153 масових заходи.

 

 ТПКВКМБ 5052 «Фінансова підтримка регіональних осередків всеукраїнських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості у здійсненні фізкультурно-масових заходів серед населення регіону»

 Надана фінансова підтримка громадській організації «Новопсковська місцева організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»  в сумі 117,043 тис.грн.

 

ТПКВКМБ 5061“ Забезпечення діяльності місцевих центрів фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та проведення  спортивних заходів“

  В 2018 році з бюджету Новопсковської селищної територіальної громади видатки на проведення фізкультурно-масових засобів серед населення проведено на  в суму  29,884 тис.грн., або на 71,2 % від запланованого на рік, в порівнянні з 2017 роком   витрати зросли на 38,8%, або  8,354 тис.грн., через збільшення кількості проведених заходів.

ТПКВКМБ 6030 “ Організація благоустрою населених пунктів

У бюджету на 2018 рік передбачені видатки на проведення робіт з благоустрою населених пунктів Новопсковської селищної територіальної громади в сумі 2938,389 тис.грн, використано 2767,8 тис.грн, або 94,2 %, в порівнянні з попереднім бюджетним роком витрати збільшилися на 531,078 тис.грн., або 23,7% в зв’язку з розширенням сфери діяльності.

 

Оплата праці з нарахуваннями збільшилася в 1,5 рази в порівнянні  з 2017 роком, через збільшення рівня мінімальної заробітної плати  та кількістю відпрацьованого часу. На 10,248 тис.грн и становить 21,960 тис.грн.

Оплачено послуг, крім комунальних в сумі 2429,225 тис.грн, а саме вивіз сміття 1017,160  тис.грн , чищення снігу на комунальних дорогах та тротуарах 119,940 тис.грн, ландшафтні роботи  192,810 тис.грн.,  транспортні послуги 71,057 тис.грн,  утримання  та поточний ремонт зовнішнього освітлення 296,717 тис.грн, послуги з видалення дерев та бур’янів 456,716 тис.грнвідлов бродячих собак на 26,6 тис.грн.,поточний ремонт дитячих та спортивних майданчиків 7 тис.грн., поточний ремонт пішохідного мосту (Новопсков-Осинове) 26,645 тис.грн, поточний ремонт елементів благоустрою ( меморіали, водотоки, колодязі, тротуари тощо 29,158 тис.грн та інші  послуги пов’язані з благоустроєм .

Оплата енергоносіїв, а саме електроенергії, складає 225,660 тис.грн,, що більше поререднього року на 188,157 або  в 2 рази в з капітальними ремонтами вуличного освітлення в Новопсковській громаді та підключенням відремонтованих ліній електропередач (5 нових ліній) у 2018 році та ростом ціни за спожиту електроенергію.

 

ТПКВКМБ 7130 «Здійснення заходів з землеустрою»

На виготовлення землевпорядної документації, з метою реалізації «Програма розвитку земельних відносин на території Новопсковської селищної територіальної громади на 2018-2020 роки» витрачено 7,5 тис.грн

 

ТПКВКМБ 7461 “ Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету».

У бюджету на 2018 рік по загальному фонду передбачалися  видатки на проведення робіт, пов'язаних з ремонтом та утриманням автомобільних доріг, які відносяться до комунальної власності, в сумі 747,731 тис грн.,  видатки склали 465,079 тис.грн, кошти витрачено на  планування покриттів автомобільних доріг грейдером 53,247 тис.грн.,  обробка протиожеледним матеріалом 69,784 тис.грн, , послуги з прибирання снігу 155,992 тис.грн,надання послуг з перевезення матеріалів 110 тис.грн., встановлення дорожніх знаків 11,215 тис.грн, надано сертифікати  державної архітектурно-будівельної інспекції на  вісім доріг комунальної власності в сумі 64,841 тис.грн. Не використані кошти  на поточний ремонт комунальних доріг з асфальтовим покриттям ( ямкові ремонти)  в сумі 282,652  тис.грн. через відсутність підрядної організації.

 

ТПКВКМБ 7640 «Заходи з енергозбереження»

Видатки за «Програмою відшкодування частини суми кредиту на енергозберігаючі заходи на 2018 рік» в розмірі 220 тис.грн. виконано на 78% або 171,533 тис.грн. Кредити відшкодовані  в розмірі 10% від суми кредиту  58  особам.

 

 

ТПКВКМБ 7680 «Членські внески до асоціацій органів місцевого самоврядування»

Внески до Асоціації міст Україні  та асоціацію органів  місцевого самоврядування сплачено в сумі 12,933 тис.грн.

 

ТПКВКМБ 8700 «Резервний фонд»

Резервного фонду у 2018 рік не використовувався.

 З бюджету Новопсковської селищної територіальної громади  до Новопсковського районного бюджету надано трансферти : дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету в сумі 1040 тис.грн., субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції в сумі 5470,179 тис.грн, субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції в сумі 10763,3тис.грн.. Надано іншу субвенцію на загальну суму 5990,778 тис.грн, а саме інша субвенція на утримання Новопсковської центральної районної бібліотеки 1031,524 тис.грн; інша субвенція на утримання Новопсковської ДЮСШ в сумі  770,487 тис.грн.; інша субвенція на утримання Новопсковського територіального цетрну соціального обслуговування  в сумі 1333 тис.грн.; інша субвенція на утримання Новопсковської РЦСССМ в сумі 199 тис.грн.; інша субвенція на утримання РКУ «Об’єднаний трудовий архів Новопсковського району» в сумі 103,980 тис.грн; інша субвенція на утримання  закладів освіти  1505,929 тис.грн; інша субвенція на утримання закладів охорони здоров’я  в сумі 1000 тис.грн; інша субвенція на  погашення заборгованості з компенсаційних виплат фізичним  особам 46,557  тис.грн.

Кредиторська та дебіторська заборгованість відсутня.

Видаткова частина спеціального фонду складається з поточних та капітальних видатків в загальній сумі 33480,045 тис.грн., або 97,01% до планових призначень. Найбільшу питому вагу в структурі видатків спеціально фонду займають капітальні видатки в сумі 30615,998 тис.грн, або 88,79% від загального обсягу,  видатки на  придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю на 2047,741 тис. грн., або 5,9% в загальному обсягу видатків , продукти харчування 719,167 тис.грн, або 2,15% .

Поточні видатки склалися на продукти харчування  по дошкільній освіті  537,633 тис.грн. та  закладам загальної середньої освіти  181,534 тис.грн.,  заробітна плата відшкодована центром зайнятості за проведення громадських робіт в сумі 97,137 тис.грн,  придбано товарів та послуг  по  загальноосвітнім закладам 1916,721 тис.грн., закладам культури на 74,597 тис.грн, на проведення фізкультурно-спортивних заходів 42,550 тис.грн,

Надані трансферти на співфінансування інвестиційних проектів, що реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в сумі 1427,423 тис.грн на , інша субвенція  на співфінансування будівництва Новопсковської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Українській в смт Новопсков  в сумі  921,370 тис.грн; інша субвенція на капітальний ремонт ліфтового господарства Новопсковського РТМО в сумі 91,711 тис.грн; інша субвенція на доукомплектування закладу Новопсковський центр ПМСД в сумі 79,725 тис.грн

 Капітальні видатки  становлять 30615,998 тис.грн, у тому числі бюджет розвитку 13888,171 тис.грн. ( див. Додаток Перелік об’єктів, видатки на які у 2018 році проводились за рахунок коштів бюджету розвитку).

Інші капітальні видатки складають 16727,827 тис.грн:

ТПКВКМБ 0150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» придбано комп’ютерну техніку на 248,436 тис.грнґ,  комплект портативної техніки на 60,864 тис.грн, медичний автомобіль 499,920 тис.грн.

ТПКВКМБ 1010 «Надання дошкільної освіти» капітальний ремонт будівлі ДНЗ «Ромашка» 30,674 тис.грн. та капітальний ремонт харчоблоку , роздягальні та інших приміщень ДНЗ «Дзвіночок» в сумі 8,892 тис.грн.

ТПКВКМБ 1020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами»  оприбутковано майно п’яти шкіл на загальну суму 13866,622 тис.грн., будівництво шкільного гімнастичного майданчика Новопсковської газопровоздського ЗЗСО !-Ш ступенів 20,629 тис.грн, придбання та монтаж системи відео спостереження  11,5 тис.грн.

 

 

ТПКВКМБ 4060 “Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів“ придбано меблі , обладнання та комп’ютерна техніка для ЦАПу в сумі 633,527 тис.грн,капітальний ремонт приміщення  ЦНАП в сумі 1102,629 тис.грн.

ТПКВКМБ 5061“ Забезпечення діяльності місцевих центрів фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та проведення  спортивних заходів“ придбано павільйонні палатки на суму 17,450 тис.грн.

ТПКВКМБ 6030 “Організація благоустрою населених пунктів“  придбано опори та обладнання для вуличного освітлення  508,201 тис.грн,система приладдя велопарковок 51 тис.грн., фотомодулі 290 тис.грн.світодіодний екран з опорою 226,380 тис.грн,  система відео спостереження 55,590 тис.грн. та інші на  59,233 тис.грн.

 

ТПКВКМБ 7321 «Будівництво освітніх установ та закладів»  на улаштування дитячих майданчиків ДНЗ «Світлячок» та ДНЗ «Дзвіночок» в сумі  35,194 тис.грн.

 

 КРЕДИТОРСЬКА ТА ДЕБІТОРСЬКА ЗАБОРГОВАНІСТЬ

Кредиторська заборгованість спеціального фонду по органу управління становить 0,210 тис.грн  по орендній платі., по дошкільній освіті 30,739 тис. грн. з батьківської плати.

Дебіторська заборгованість спеціального фонду по органам управління становить на звітну дату  2,361 тис.грн по орендній плат, по забезпеченню діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів в сумі 699,264 тис.грн склалася через проведення попередньої оплати за капітальне будівництво футбольного поля зі штучним покриттям,  . по дошкільній освіті 14,669 тис. грн. з батьківської плати.

 

Заслухавши та обговоривши інформацію Корж С.В.., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію начальника бюджетного відділу Корж С.В. «Про виконання бюджету  Новопсковської селищної територіальної громади за 2018 рік»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд чергової п’ятдесят сьомоїї сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

                                                «За»-4,

                                                                       «Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії рішення ««Про виконання бюджету  Новопсковської селищної територіальної громади за 2018 рік».

 

ІV

 

СЛУХАЛИ: керуючого справами Червенко Т.С., яка ознайомила присутніх з Програмою сприяння діяльності громадського формування з охорони громадського порядку на території Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік

 

Заслухавши та обговоривши інформацію Червенко Т.С., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію керуючого справами Червенко Т.С. «Про затвердження Програми сприяння діяльності громадського формування з охорони громадського порядку на території Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-4,

«Проти» - немає,

                                                                      «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії рішення «Про затвердження Програми сприяння діяльності громадського формування з охорони громадського порядку на території Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік».

 

V

 

СЛУХАЛИ: керуючого справами Червенко Т.С., яка ознайомила присутніх з Положенням про конкурс проектів громадських формувань з охорони громадського порядку на території Новопсковської  селищної територіальної громади.

Заслухавши та обговоривши інформацію Червенко Т.С., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію керуючого справами Червенко Т.С. «Про затвердження Положення про конкурс проектів громадських формувань з охорони громадського порядку на території Новопсковської  селищної територіальної громади»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-4,

«Проти» - немає,

                                                                       «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії рішення «Про затвердження Положення про конкурс проектів громадських формувань з охорони громадського порядку на території Новопсковської  селищної територіальної громади».

 

 

VI

 

СЛУХАЛИ: начальника відділу економіки Онищенко О.С., яка ознайомила присутніх з Програмою фінансової підтримки громадської організації «Новопсковська місцева організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»  на 2019 рік Заслухавши та обговоривши інформацію Онищенко О.С., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію начальника відділу економіки Онищенко О.С. «Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації «Новопсковська місцева організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»  на 2019 рік»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-4,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії рішення «Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації «Новопсковська місцева організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»  на 2019 рік»

 

VII

 

СЛУХАЛИ: заступника селищного голови Красноглазову Н.В., яка ознайомила присутніх із Програмою розвитку Новопсковської школи мистецтв на 2019 – 2021 роки

Заслухавши та обговоривши інформацію Красноглазової Н.В., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію заступника селищного голови Красноглазової Н.В «Про затвердження Програми розвитку Новопсковської школи мистецтв на 2019 – 2021 роки»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-4,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії рішення «Про затвердження Програми розвитку Новопсковської школи мистецтв на 2019 – 2021 роки»  .

 

VIII

 

СЛУХАЛИ: начальника бюджетного відділу Корж С.В., яка зазначила про необхідність внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік, а саме :

  • співфінансування інвестиційних проектів, що реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в сумі 1607,000 тис.грн., (співфінансування  на придбання спеціальної техніки для обслуговування комунальної інфраструктури Новопсковської селищної територіальної громади)
  • капітальний ремонт братської могили загиблим воїнам с.Макартетино, вул. Тихонівська в сумі 149 тис.грн.

Заслухавши та обговоривши інформацію Онищенко О.С., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію начальника відділу економіки Онищенко О.С.«Про  внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-4,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії рішення «Про  внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік».

 

 

IX

 

СЛУХАЛИ: начальника бюджетного відділу Корж С.В., яка ознайомила присутніх з проектом рішення «Про  внесення змін до  штатного розпису та чисельності працівників Новопсковської школи мистецтв на 2019 рік»

Виступала головний бухгалтер Петрушова Р.І., яка зазначила , що у зв’язку зі збільшенням навантаження по веденню бухгалтерського обліку, та згідно Примірним штатним нормативам початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) системи Міністерства культури України на кількість учнів 101-300 передбачено 1 головний бухгалтер, 1 бухгалтер.

Заслухавши та обговоривши інформацію Корж С.В. постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію начальника бюджетного відділу Корж С.В. «Про внесення змін до  штатного розпису та чисельності працівників Новопсковської школи мистецтв на 2019 рік»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-4,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії рішення «Про внесення змін до  штатного розпису та чисельності працівників Новопсковської школи мистецтв на 2019 рік».

 

Х

 

СЛУХАЛИ: начальника бюджетного відділу Корж С.В., яка ознайомила присутніх з проектом рішення «Про внесення змін до штатного розпису КУ «ЦНСП Новопсковської селищної ради» на 2019 рік».

Необхідно перевести штатну посаду водія автотранспортних засобів зі служби перевезення дітей-інвалідів та осіб – інвалідів до апарату КУ « ЦНСП Новопсковської селищної ради»

Заслухавши та обговоривши інформацію Корж С.В., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію начальника бюджетного відділу Корж С.В. «Про внесення змін до штатного розпису КУ «ЦНСП Новопсковської селищної ради» на 2019 рік»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»- 4,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії рішення «Про внесення змін до штатного розпису КУ «ЦНСП Новопсковської селищної ради» на 2019 рік».

 

ХІ

 

СЛУХАЛИ: спеціаліста відділу освіти Білу Т.А., яка ознайомила присутніх з проектом рішення «Про  внесення змін до  штатного розпису ДНЗ  « Теремок» Новопсковської селищної ради», та зазначила , що  для забезпечення роботи інклюзивної групи необхідно ввести додатково асистента вихователя.

Заслухавши та обговоривши інформацію Білої Т.А., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію спеціаліста відділу освіти Білої Т.А «Про  внесення змін до  штатного розпису ДНЗ  « Теремок» Новопсковської селищної ради»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-4,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії рішення «Про  внесення змін до  штатного розпису ДНЗ  « Теремок» Новопсковської селищної ради».

 

ХІІ

 

СЛУХАЛИ: начальника бюджетного відділу Корж С.В., яка зачитала проект рішення «Про внесення змін до структури, загальної чисельності виконавчих органів апарату та штатного розпису Новопсковської селищної ради  на 2019 рік» та зазначила про необхідність привести у відповідність назву посади заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого органу.

Заслухавши та обговоривши інформацію Корж С.В., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію начальника бюджетного відділу Корж С.В. «Про внесення змін до структури, загальної чисельності виконавчих органів апарату та штатного розпису Новопсковської селищної ради  на 2019 рік»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-4,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії рішення «Про внесення змін до структури, загальної чисельності виконавчих органів апарату та штатного розпису Новопсковської селищної ради  на 2019 рік».

 

ХІІІ

 

 

СЛУХАЛИ: начальника бюджетного відділу Корж С.В., яка зачитала проект рішення «Про погодження частини щорічної основної відпустки Новіопсковському селищному голові Гаєву В.В».

Заслухавши та обговоривши інформацію Корж С.В., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію начальника бюджетного відділу Корж С.В. «Про погодження частини щорічної основної відпустки Новіопсковському селищному голові Гаєву В.В»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-4,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії рішення «Про погодження частини щорічної основної відпустки Новіопсковському селищному голові Гаєву В.В».

 

XIV

СЛУХАЛИ: начальника бюджетного відділу Корж С.В., яка зазначила про необхідність внесення змін до бюджету Новопсковської селищної територіальної громади.

0100000 Новопсковська селищна рада

КТКВ 0150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» пропонується внести зміни на оплату  праці з нарахуваннями для забезпечення  проведення індексації в сумі 59,5 тис.грн.

    

КТКВ 1100 «Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)» в зв’язку з збільшення штатної чисельності ( посада бухгалтера)  збільшено видатки на оплату праці 79,010 тис.грн;   на придбання матеріальних цінностей  в сумі 38,531тис.грн, у тому числі  на чобітки для гурту «Оксамит» 16,250 тис.грн,  пюпітри- 6,460 тис.грн., підставки під колонки 2тис.грн; екран- 3,921 тис.грн; комп’ютерна техніка – 9,9 тис.грн, на оплату поточного ремонту стелі – 17 тис.грн.      

 

КТКВ 3241 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення». Пропонується збільшити видатки в сумі 100,564 тис.грн на оплату праці з нарахуваннями в відповідності до Наказу Міністерства соціальної політики України від 14.12.2018 № 1873, яким внесено зміни  до Наказу Міністерства соціальної політики України від 15.06.2011 № 239 « Про затвердження Порядку виплати надбавки за вислугу років працівникам державних та комунальних установ соціального захисту населення» та звернення КЗ «Центр надання соціальних послуг» Новопсковської селищної ради про встановлення 50% надбавки за складність, напруженість у роботі на 2019 рік директору ЦНСП . Передбачити кошти на придбання бензину в сумі 15,000 тис.грн.

 

КТКВ 4060 «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів»  на підставі листа звернення  КЗ «Центру культури, дозвілля, туризму і спорту Новопсковської селищної ради за наведеними розрахунками збільшено видатки на заробітну плату з нарахуваннями в сумі 120,109 тис.грн,

 

КТКВ 5052 Фінансова підтримка регіональних осередків всеукраїнських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості у здійсненні фізкультурно-масових заходів серед населення регіону на підставі листа –звернення № 5 від 30 січня 2019 року громадської організації «Новопсковська місцева організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» передбачено видатки в сумі 100,000 тис.грн, на надання поточних трансфертів для фінансування заходів.

 

КТКВ 6030 «Організація благоустрою населених пунктів»

На поточні видатки з виготовлення проектної документації з вуличного освітлення в сумі 215,167 тис.грн, на встановлення штакетникової огорожі кладовища с.Осинове 25,000 тис.грн.

   КТКВ 7130 «Здійснення заходів із землеустрою» на виготовлення детального плану території земельної ділянки під будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттями в сумі 25,579 тис.грн.

 

   КТКВ 7670 «Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання»  передбачено на поповнення статутного капіталу КП «Новопсковжитло» в сумі 535,000 тис.грн, для придбання баків для збирання побутових відходів 100,000 тис.грн, придбання техніка – 435,000 тис.грн.

 

   КТКВ 9770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» 238,407 тис.грн, а саме «Інша субвенція на фінансування оздоровлення  та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки»165,375 тис.грн, та  «Інша субвенція на надання соціальних гарантій фізичним особам які надають соціальні послуги громадянам похолого віку, особам з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування» 73,032 тис.грн.

                 

0600000 Відділ освіти Новопсковської селищної ради

КТКВ 1010 «Надання дошкільної освіти» збільшено видатки на заробітну плату з нарахуваннями в сумі  83,097 тис.грн . для забезпечення роботи інклюзивної групи в ДНЗ «Теремок». Для забезпечення поточного придбання  в сумі 420,530 тис.грн, , на медикаменти  20,560 тис.грн, придбання контейнерів зберігання побутових відходів в сумі 7,170 грн. 

 

КТКВ 1020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами»  для придбання контейнерів зберігання побутових відходів для закладів загальної середньої освіти  в сумі 11,950 тис.грн

КТКВ 1150 «Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів» в сумі 54,868 грн.для придбання бензину, що буде використовуватись для перевезення на орендованому трансторті дітей для участі в обласних олімпіадах та інших заходах .

КТКВ 1161 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти»  на забезпечення заробітної плати  з нарахуваннями в сумі 48,718 тис.грн, для проведення ремонту в орендованому приміщенні 27,000 тис.грн,   поточного придбання 25 тис.грн.

КТКВ 5031 «Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл» для придбання спортивної форми  згідно звернення Новопсковської ДЮСШ в сумі 57,600 тис.

 

   За спеціальним  фондом видатки збільшено на 2316,948 тис.грн., у тому числі бюджет розвитку 2316,948 тис.грн.

          0100000 Новопсковська селищна рада

КТКВ 1100 «Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)» в сумі 76,239 для придбання комп’ютерної техніки  та обладнання.

КТКВ 3241 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» для придбання комп’ютерної техніки 51,196 тис.грн

 КТКВ 4060 «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів»   на загальну сумі 88,294 тис.грн, а саме придбання комп’ютерної техніки 32,500 тис.грн, інше капітальне придбання ( виготовлення вивіски, придбання розбірної драбини, портативної колонки) 32,300 тис.грн., оплата по зведеному кошторису по капітальному будівництву футбольного поля зі штучним покриттям  23,494 тис.грн.

КТКВ 6030 «Організація благоустрою населених пунктів»  на капітальний ремонт пам’ятника Шевченку в с.Осинове 23,543 тис.грн, капітальний ремонт колодязів с.Осинове 68,780 тис.грн, капітальний ремонт братської могили загиблим воїнам с.Макартетино, вул. Тихонівська в сумі 149 тис.грн.

КТКВ 7361 «Співфінансування інвестиційних проектів, що реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» в сумі 1607,000 тис.грн., співфінансування  на придбання спеціальної техніки для обслуговування комунальної інфраструктури Новопсковської селищної територіальної громади

 

 

0600000 Відділ освіти Новопсковської селищної ради

КТКВ 1010 «Надання дошкільної освіти» збільшено на 44,596 тис.грн, а саме для придбання контейнерів зберігання побутових відходів для ДНЗ 18,450 тис.грн, капітальний ремонт мийки ясельної групи ДНЗ «Дзвіночок» 26,146 тис.грн.

КТКВ 1161 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти»  для придбання комп’ютерної техніки ( 3 комп’ютери) на суму 40,4 тис.грн.

 

За рахунок перерозподілу коштів  за загальним фондом

По КТКВ 3241 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» зменшити КЕКВ 2240 «Оплата послуг» на 50 тис.грн.,

КТКВ 4060 «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів» зменшено видатки за кодом КЕКВ 2240 Оплата послуг крім комунальних) та збільшено за кодом 2275» Оплата інших енергоносіїв» в сумі 9,288 тис.грн.

 По КТКВ 1010 «Надання дошкільної освіти» зменшено видатки за кодом КЕКВ 2240 Оплата послуг крім комунальних) та збільшено за кодом 2275» Оплата інших енергоносіїв» в сумі 6,140 тис.грн.

 По КТКВ 1020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 2240 Оплата послуг крім комунальних) та збільшено за кодом 2275» Оплата інших енергоносіїв» в сумі 17,050 тис.грн.

 

За рахунок перерозподілу коштів  за спеціальним фондом

КТКВ 3241 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» для виготовлення кошторисної документації  видатки збільшено на 50,000 тис.грн.

 

Заслухавши та обговоривши інформацію Корж С.В., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію начальника бюджетного відділу Корж С.В. «Про внесення змін до бюджету Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-4,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят сьомої сесії рішення «Про внесення змін до бюджету Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік».

 

 

 

Голова комісії                                                                                                   Є.І.Олійник

                                                                                                               

Секретар                                                                                                            Г.В.Федорущенко

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь