Новопсковська селищна військова адміністрація

Луганська область Старобільський район

Протокол № 58 засідання постійної комісії з питань планування фінансів, бюджету, соціально економічного розвитку, житлово-комунального господарства та комунальної власності у 2019 році

ПРОТОКОЛ № 58

засідання комісії з питань планування фінансів, бюджету, соціально - економічного розвитку, житлово – комунального господарства та комунальної власності

 

26.03.2019 р.                                                                                                                  смт. Новопсков

 

Присутні члени комісії  Олійник Є.І., Бондар О.О., Чалий Ю.О., Токарєв О.О., Федорущенко Г.В.

 

Запрошені:, начальник бюджетного відділу Корж С.В.,секретар селищної ради Гречана Т.М., заступник селищного голови Старцев М.С., начальник відділу економіки Онищенко О.С., начальник відділу земельних ресурсів Журавльова М.О., заступник начальника бюджетного відділу Соха Ю.О.,  головний спеціаліст відділу освіти Біла Т.А., директор ЦКД Новопскоської селищної ради Птушко І.М., староста села Осинове Хіміч М.Є.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про надання матеріальної допомоги громадянам..

 

2. Про затвердження звіту по Програмі відшкодування частини суми кредиту на енергозберігаючі заходи на 2018 рік.

 

3. Про реорганізацію ОСИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ шляхом приєднання до НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

 

4. Про внесення змін до структури, чисельності та штатного розпису закладів загальної середньої освіти та відділу освіти Новопсковської селищної ради на 2019 рік.

 

5. Про внесення змін до Програми розвитку освіти Новопсковської селищної територіальної громади на 2018-2020 роки.

 

6. Про надання згоди на укладення договору позички (безоплатного користування) частини нежитлового приміщення будівлі Новопсковського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

 

7. Про внесення змін до структури, чисельності до штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ, ДОЗВІЛЛЯ, ТУРИЗМУ І СПОРТУ НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ».

 

8. Про  передачу майна ВІДДІЛУ ОСВІТИ НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ на баланс комунального закладу «Центр культури, дозвілля туризму і спорту Новопсковської селищної ради».

 

9. Про затвердження ескізів офіційної символіки Новопсковської селищної територіальної громади та Положення про зміст, опис герба і прапора та порядок використання офіційної символіки Новопсковської селищної територіальної громади.

 

10.Про затвердження Положення про конкурс проектів громадських формувань з охорони громадського порядку на території Новопсковської селищної територіальної громади у новій редакції..

  

11. Про затвердження Програми сприяння діяльності громадського формування по охороні громадського порядку і державного кордону на території Новопсковськогї селищної територіальної громади на 2019 рік у новій редакції.

 

12. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік.

 

13.Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік.

 

14. Про затвердження Положення про бюджетний відділ Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік.

 

15. Про внесення змін до бюджету Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік.

 

16. Про внесення змін в рішення Новопсковської селищної ради №45/10 від 27.06.2018 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

 

17. Про внесення змін в рішення Новопсковської селищної ради №45/11 від 27.06.2018 «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік»

 

18. Про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік»

 

29. Про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік»

 

20. Про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік»

 

І

СЛУХАЛИ: начальника бюджетного відділу Корж С.В., яка ознайомила присутніх з проектом рішення «Про надання матеріальної допомоги громадянам»

Заслухавши та обговоривши інформацію Корж С.В., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію начальника бюджетного відділу Корж С.В. «Про надання матеріальної допомоги громадянам»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                                       «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії рішення «Про надання матеріальної допомоги громадянам».

 

ІІ

СЛУХАЛИ: начальника бюджетного відділу Корж С.В., яка зачитала звіт по Програмі відшкодування частини суми кредиту на енергозберігаючі заходи на 2018 рік.

Заслухавши та обговоривши інформацію Корж С.В., постійна комісія прийшла до висновку:

1.  Інформацію начальника бюджетного відділу Корж С.В. «Про затвердження звіту по Програмі відшкодування частини суми кредиту на енергозберігаючі заходи на 2018 рік» прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

                                               «За»-5,

                                                                       «Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії рішення «Про затвердження звіту по Програмі відшкодування частини суми кредиту на енергозберігаючі заходи на 2018 рік».

 

 

ІІІ

 

СЛУХАЛИ: секретаря селищної ради Гречану Т.М., яка зазначила про необхідність завершення процедури реорганізації ОСИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ шляхом приєднання до НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

Заслухавши та обговоривши інформацію Гречаної Т.М. постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію секретаря селищної ради Гречану Т.М. «Про реорганізацію ОСИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ шляхом приєднання до НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

                                                «За»-5,

                                                                       «Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії рішення «Про реорганізацію ОСИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ шляхом приєднання до НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ».

 

 

ІV

 

СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу освіти Білу Т.А., яка ознайомила присутніх зі зверненнями директорів та завідувачів ДНЗ та ЗЗСО Новопсковської селищної ради, які просять внести зміни в штатні розписи закладів, а саме:

По дошкільним навчальним закладам загалом :

Сторож – 3 ставки;

Робітник з комплексного обслуговування та ремонту будівель – 1 ставка;

Оператор котельні – 1,2 ставки;

Керівник гуртка – 0,625 ставки

Додатково потребує коштів з бюджету 234214,00 грн.

По закладам загальної середньої освіти :

Сторож – 5 ставок.

Додатково потребує коштів 177342, грн.

По централізованій бухгалтерії :

Прибиральниця – (- 0,5) ставки.

Заслухавши та обговоривши інформацію Білої Т.А., постійна комісія прийшла до висновку:

1. У зв’язку з відсутністю додаткових коштів у бюджеті Новопсковської ОТГ визнати неможливим введення додаткових ставок по ДНЗ та ЗЗСО, окрім 0,5 ставки сторожа по Новопсковському ЗЗСО І-ІІІ ступенів за рахунок зменшення по штатному розпису централізованої бухгалтерії ставки прибиральниці на 0,5 .  

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді внести запропоновані зміни в проект рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                                      «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії рішення «Про внесення змін до структури, чисельності та штатного розпису закладів загальної середньої освіти та відділу освіти Новопсковської селищної ради на 2019 рік».

 

V

 

СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу освіти Білу Т.А., яка ознайомила присутніх з інформацією по внесенні змін до Програми розвитку освіти Новопсковської селищної територіальної громади на 2018-2020 роки.

Заслухавши та обговоривши інформацію Білої Т.А., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію головного спеціаліста відділу освіти Білої Т.А. «Про внесення змін до Програми розвитку освіти Новопсковської селищної територіальної громади на 2018-2020 роки»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                                       «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії рішення «Про внесення змін до Програми розвитку освіти Новопсковської селищної територіальної громади на 2018-2020 роки».

 

 

VI

 

СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу освіти Білу Т.А., яка ознайомила присутніх з інформацією про надання згоди на укладення договору позички (безоплатного користування) частини нежитлового приміщення будівлі Новопсковського ЗЗСО І-ІІІ ступенів для розміщення будинку дитячої творчості.

 Заслухавши та обговоривши інформацію Білої Т.А., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію головного спеціаліста відділу освіти Білої Т.А. «Про надання згоди на укладення договору позички (безоплатного користування) частини нежитлового приміщення будівлі Новопсковського ЗЗСО І-ІІІ ступенів»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії рішення «Про надання згоди на укладення договору позички (безоплатного користування) частини нежитлового приміщення будівлі Новопсковського ЗЗСО І-ІІІ ступенів»

 

VII

 

СЛУХАЛИ: директор ЦКД Новопскоської селищної ради Птушко І.М., яка зазначила про необхідність внесення змін до структури, чисельності та штатного розпису ЦКД Новопсковської селищної ради. Птушко І.М. звернула увагу присутніх на те, що по типовим штатним нормам та відповідно площі ЦКД Новопсковської селищної ради необхідно ввести додатково 0,5 ставки прибиральниці.  

Заслухавши та обговоривши інформацію Птушко І.М., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію директор ЦКД Новопскоської селищної ради Птушко І.М. «Про внесення змін до структури, чисельності до штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ, ДОЗВІЛЛЯ, ТУРИЗМУ І СПОРТУ НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії рішення «Про внесення змін до структури, чисельності до штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ, ДОЗВІЛЛЯ, ТУРИЗМУ І СПОРТУ НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ».

 

VIII

 

СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу освіти Білу Т.А., яка повідомила присутніх, що на підставі звернення директора ЦКД Новопсковської селищної ради Птушко І.М. Відділ освіти просить надати дозвіл на передачу піаніно «Україна» (інвентарний номер 101490011) з балансу відділу освіти на баланс ЦКД Новопсковської селищної ради.

Заслухавши та обговоривши інформацію Білої Т.А., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію головного спеціаліста відділу освіти Білої Т.А. «Про  передачу майна ВІДДІЛУ ОСВІТИ НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ на баланс комунального закладу «Центр культури, дозвілля туризму і спорту Новопсковської селищної ради».»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії рішення «Про  передачу майна ВІДДІЛУ ОСВІТИ НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ на баланс комунального закладу «Центр культури, дозвілля туризму і спорту Новопсковської селищної ради».

 

IX

 

СЛУХАЛИ: секретаря селищної ради Гречану Т.М., яка ознайомила присутніх з проектом рішення «Про затвердження ескізів офіційної символіки Новопсковської селищної територіальної громади та Положення про зміст, опис герба і прапора та порядок використання офіційної символіки Новопсковської селищної територіальної громади»

Заслухавши та обговоривши інформацію Гречаної Т.М. постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію секретаря селищної ради Гречану Т.М. «Про затвердження ескізів офіційної символіки Новопсковської селищної територіальної громади та Положення про зміст, опис герба і прапора та порядок використання офіційної символіки Новопсковської селищної територіальної громади»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії рішення «Про затвердження ескізів офіційної символіки Новопсковської селищної територіальної громади та Положення про зміст, опис герба і прапора та порядок використання офіційної символіки Новопсковської селищної територіальної громади».

 

Х

 

СЛУХАЛИ: секретаря селищної ради Гречану Т.М., яка ознайомила присутніх зі Про затвердження Положення про конкурс проектів громадських формувань з охорони громадського порядку на території Новопсковської селищної територіальної громади у новій редакції Постійної комісії селищної ради з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства та комунальної власності;

Заслухавши та обговоривши інформацію Гречаної Т.М., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію секретаря селищної ради Гречаної Т.М. «Про затвердження Положення про конкурс проектів громадських формувань з охорони громадського порядку на території Новопсковської селищної територіальної громади у новій редакції»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»- 5,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії рішення «Про затвердження Положення про конкурс проектів громадських формувань з охорони громадського порядку на території Новопсковської селищної територіальної громади у новій редакції».

 

ХІ

 

СЛУХАЛИ: секретаря селищної ради Гречану Т.М., яка ознайомила присутніх з проектом рішення  «Про затвердження Програми сприяння діяльності громадського формування по охороні громадського порядку і державного кордону на території Новопсковськогї селищної територіальної громади на 2019 рік у новій редакції».

Заслухавши та обговоривши інформацію Гречаної Т.М., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію секретаря селищної ради Гречаної Т.М.  «Про затвердження Програми сприяння діяльності громадського формування по охороні громадського порядку і державного кордону на території Новопсковськогї селищної територіальної громади на 2019 рік у новій редакції»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії рішення «Про затвердження Програми сприяння діяльності громадського формування по охороні громадського порядку і державного кордону на території Новопсковськогї селищної територіальної громади на 2019 рік у новій редакції».

 

ХІІ

 

СЛУХАЛИ: начальника відділу економіки Онищенко О.С., яка зазначила про необхідність внесення змін в Програму соціально-економічного розвитку Новопсковської селищної ради.

Заслухавши та обговоривши інформацію Онищенко О.С., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію начальника відділу економіки Онищенко О.С. «Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії рішення «Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік».

 

ХІІІ

 

СЛУХАЛИ: начальника відділу економіки Онищенко О.С., яка зазначила про необхідність затвердження Плану соціально-економічного розвитку Новопсковської селищної ради.

Заслухавши та обговоривши інформацію Онищенко О.С., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію начальника відділу економіки Онищенко О.С. «Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії рішення «Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік».

 

XIV

 

СЛУХАЛИ: начальника бюджетного відділу Корж С.В., яка зачитала присутнім Положення про бюджетний відділ.

Заслухавши та обговоривши інформацію Корж С.В., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію начальника бюджетного відділу Корж С.В. «Про затвердження Положення про бюджетний відділ Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії рішення «Про затвердження Положення про бюджетний відділ Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік».

 

XV

 

СЛУХАЛИ: начальника бюджетного відділу Корж С.В., яка повідомила присутніх про те, що виникла необхідність внести зміни до бюджету Новопсковської селищної ради.

Згідно проекту рішення Новопсковської селищної ради «Про внесення змін до бюджету Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік» пропонується внести наступні зміни.

 

На підставі розпорядження голови обласної державної адміністрації-керівника обласної військово-цивільної адміністрації № 232 від 21 березня 2019 року  «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації-керівника обласної військово-цивільної адміністрації №1037 від 20.12.2018р»  внести зміни до доходної частини бюджету Новопсковської  селищної ради  за КДК 41051100 « Субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду» в сумі  202,342 тис.грн.; КДК 41051200 «Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» в сумі 63,504 тис. грн.; КДК 41051400 «Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» в сумі 282,358 тис.грн.

 

Внести зміни до видаткової частини бюджету за загальним фондом за головними розпорядниками коштів:

 

 1. По Новопсковській селищній раді

Збільшити КТКВКБМС  7680 «Членські внески до асоціацій органів місцевого самоврядування»   КЕКВ 2800  «Інші поточні видатки» на суму 0,890 тис.грн., за рахунок перерозподілу з КТКВКБМС  0150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки».

Зменшити  КТКВКБМС 7610 «Сприяння розвитку малого та середнього підприємництва» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам(установам, організаціям» в сумі 18 тис.грн.

В зв’язку з введенням додаткової штатної одиниці  КЗ «Центр культури, дозвілля, туризму і спорту Новопсковської селищної ради збільшити КТКВКБМС 4060 «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів» видатки на заробітну плату з нарахуваннями в сумі 27984 грн. за рахунок перерозподілу  з КТКВКБМС 7610 «Сприяння розвитку малого та середнього підприємництва» 18тис.грн та  вільного залишку  9,984 тис.грн.

 

Для забезпечення виконання робіт з встановлення  воріт на території кладовищ селищної ради в с.Осинове зменшити КТКВКБМС 6030 «Організація благоустрою населених пунктів» КЕКВ 2240 « Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 24,983  тис.грн.

Зменшити  КТКВКБМС 8500 «Нерозподілені трансферти з державного бюджету» на суму 106,415 тис.грн.                 

 

2. По Відділу освіти Новопсковської селищної ради

 

КТКВКБМС 1010 «Надання дошкільної освіти» в сумі 120,676 тис.грн.

  • для правильного відображення в бюджеті збільшити КЕКВ 2210» «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» та зменшити КЕКВ 2230 «Продукти харчування»  в сумі 58,950 тис.грн;
  •  за рахунок субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами збільшити  видатки на заробітну плату з нарахуваннями в сумі 72,424 тис.грн,  витрати на придбання корекційних засобів навчання для дітей с тяжкими порушеннями мовлення, порушеннями опорнорухового апарату  в сумі 42,237 тис.грн.,  та на оплату послуг 6,015 тис.грн ;

 

КТКВКБМС 1020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами»  на загальну суму  тис.грн:

  • в зв’язку з введенням додаткової штатної одиниці по Новопсковському ЗЗСО ІІІІ ступенів збільшити витрати на заробітну плату з нарахуваннями в сумі 35,465 тис.грн за рахунок перерозподілу та вільгого залишку (6,249 тис.грн);
  • за рахунок субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду в сумі 20,064 тис.грн на придбання україномовних дидактичних матеріалів;
  • на підставі проведеного аналізу  відділом освіти з використання коштів передбачених на харчування зменшити  КЕКВ 2230»Продукти харчування»  на 276,654 тис.грн;
  • в зв’язку з відтерміновуванням проведення робіт з послуг встановлення протипожежної сигналізації зменшити КЕКВ 2240 « Оплата послуг (крім комунальних)» зменшити на 155,672 тис.грн; 

     

КТКВКБМС 1161 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти»  в зв’язку з скороченням штатної чисельності на 0,5 одиниць зменшити витрати  на забезпечення заробітної плати  в сумі 29,216 тис.грн.

 

КТКВКБМС 3140 «Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи)»  збільшити за рахунок перерозподілу коштів КЕКВ 2230 «Продукти харчування» в сумі 16,8 тис.грн. для оздоровлення 75 дітей вихованців Новопсковської ДЮСШ в літній період.

 

КТКВ 5031 «Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл» здійснити перерозподіл видатків  збільшити КЕКВ 2272 « Оплата водопостачання та водовідведення» та зменшити  КЕКВ  2274 «Оплата природного газу» в сумі 2,204 тис.грн.

 

   За спеціальним  фондом видатки збільшено на 954,388 тис.грн., у тому числі бюджет розвитку 954,388 тис.грн за рахунок передач коштів з загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду

По Новопсковській селищній рада

Для забезпечення виконання робіт з встановлення  воріт на території кладовищ селищної ради в с.Осинове збільшити КТКВКБМС 6030 «Організація благоустрою населених пунктів» КЕКВ 2240 « Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 24,983 тис.грн. грн.

По відділу освіти Новопсковської селищної ради

КТКВ 1010 «Надання дошкільної освіти» збільшено на 49,243 тис.грн, а саме на придбання корекційних засобів навчання для дітей с тяжкими порушеннями мовлення, порушеннями опорно-рухового апарату для інклюзивних груп ДНЗ « Теремок» та ДНЗ «Світлячок» в сумі 49,243 тис.грн.

По КТКВ 1020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» на будівництво туалету Новопсковського ЗЗСО І-ІІІ ступенів в сумі 225,468 тис.грн. ( у тому числі  за рахунок коштів субвенції 79,856 тис.грн за рахунок коштів співфінансування 145,612 тис.грн); на придбання оснащення засобами навчання та обладнанням для кабінетів природно-математичних предметів 112,664 тис.грн ( у тому числі за рахунок коштів субвенції 102,422  тис.грн за рахунок коштів співфінансування 10,242 тис.грн) ;  на закупівлю дидактичних матеріалів для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до Концепції «Нова українська школа»  в сумі 69,250 тис.грн  за рахунок субвенції; на закупівлю сучасних меблів для початкових класів нової української школи 177,338 тис.грн( у тому числі за рахунок коштів субвенції 114,388 тис.грн за рахунок коштів співфінансування 62,942 тис.грн); на закупівлю музичних інструментів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів нової української школи 295,450 тис.грн ( у тому числі  за рахунок коштів субвенції 98,720 тис.грн за рахунок коштів співфінансування 196,730 тис.грн).

 

Заслухавши та обговоривши інформацію Корж С.В., постійна комісія прийшла до висновку:

           1. Інформацію начальника бюджетного відділу Корж С.В. «Про внесення змін до бюджету Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії рішення «Про внесення змін до бюджету Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік».

 

 

 

 

XVI

 

СЛУХАЛИ: начальника відділу економіки Онищенко О.С., яка зазначила, що на виконання ст.10, 12, 268 Податкового Кодексу України із змінами та доповненнями, керуючись п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» необхідно змінити ставки туристичного збору.

Заслухавши та обговоривши інформацію Онищенко О.С., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію начальника відділу економіки Онищенко О.С. «Про внесення змін в рішення Новопсковської селищної ради №45/10 від 27.06.2018 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії рішення «Про внесення змін в рішення Новопсковської селищної ради №45/10 від 27.06.2018 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

 

XVII

СЛУХАЛИ: начальника відділу економіки Онищенко О.С., яка зазначила, що на виконання Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» №2628-VIII від 23.11.2018 року, керуючись п.п. 12.4.1. п.12.4. ст.12 , ст.ст.274, 277 Податкового кодексу України,  п. 24 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” необхідно змінити ставки земельного податку на землі лісогосподарського призначення  (код -09.01, 09.02, 09.03)., інші ставки земельного податку залишити без змін.

Заслухавши та обговоривши інформацію Онищенко О.С., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію начальника відділу економіки Онищенко О.С. «Про внесення змін в рішення Новопсковської селищної ради №45/11 від 27.06.2018 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік».»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії рішення «Про внесення змін в рішення Новопсковської селищної ради №45/11 від 27.06.2018 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік».

 

XVIII

 

СЛУХАЛИ: начальника відділу економіки Онищенко О.С., яка зазначила, що на виконання ст.25, п. 24 ч.1 ст.26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 Податкового кодексу України, враховуючи, ст.35 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» необхідно оприлюднити проект рішення селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік»

Встановити на території Новопсковської селищної територіальної громади наступні місцеві податки та збори на 2020 рік:

1.1.Транспортний податок

1.2.Орендна плата

1.3.Єдиний податок

1.4.Збір за місця для паркування транспортних засобів

1.5.Туристичний збір

Зокрема, ставки єдиного податку для платників першої - другої груп на 2020 рік:

1) для першої групи платників єдиного податку - 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму, для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року;

2) для другої групи  платників єдиного податку - 15 відсотків розміру мінімальної  заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Бондарь О.О. виступив проти підняття ставок єдиного податку.

Заслухавши та обговоривши інформацію Онищенко О.С., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію начальника відділу економіки Онищенко О.С. Про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-3,

«Проти» - 1, Бондар О.О.

                                                            «Утримались»  - 1, Олійник Є.І.

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії рішення «Про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік».

 

XIX

 

 

СЛУХАЛИ: начальника відділу економіки Онищенко О.С., яка зазначила, що на виконання абзаца другого і третього п. 284.1 ст. 284 Податкового кодексу України та п. 24 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року №483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» необхідно оприлюднити проект рішення селищної ради «Про  встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік»

Встановити на території Новопсковської селищної територіальної громади

            1) ставки земельного податку;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України.

Заслухавши та обговоривши інформацію Онищенко О.С., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію начальника відділу економіки Онищенко О.С. Про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає ,

                                                            «Утримались»  - немає

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії рішення «Про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік».

 

ХХ

 

СЛУХАЛИ: начальника відділу економіки Онищенко О.С., яка зазначила, що керуючись ст.266 Податкового кодексу України, п. 24 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року №483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» необхідно оприлюднити проект рішення селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік»

Встановити на території Новопсковської селищної територіальної громади:

1.1.ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік;

         1.2.додаткові пільги для фізичних та юридичних осіб відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України не надаються, крім тих, які зазначені згідно Податкового кодексу України

 Заслухавши та обговоривши інформацію Онищенко О.С., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію начальника відділу економіки Онищенко О.С. Про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії селищної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає ,

                                                            «Утримались»  - немає

ВИРІШИЛИ: внести на розгляд чергової п’ятдесят дев’ятої сесії рішення «Про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік».

 

 

 

 

 

Голова комісії                                                                                                   Є.І.Олійник

                                                                                                               

Секретар ради                                                                                                  Г.О.Федорущенко

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь