Новопсковська селищна військова адміністрація

Луганська область Старобільський район

Протокол № 63 засідання постійної комісії з питань планування фінансів, бюджету, соціально економічного розвитку, житлово-комунального господарства та комунальної власності у 2019 році

ПРОТОКОЛ № 63

засідання комісії з питань планування фінансів, бюджету, соціально - економічного розвитку, житлово – комунального господарства та комунальної власності

 

09.08.2019 р.                                                                                                                  смт. Новопсков

 

Присутні члени комісії  Олійник Є.І., Федорущенко Г.В., Токарєв О.О., Бондар О.О.,

 

Запрошені: начальник бюджетного відділу Корж С.В., начальник відділу економіки Онищенко О.С., секретар селищної ради Гречана Т.М., заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого органу Красноглазова Н.В., заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого органу Старцев М.С.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до бюджету Новопсковської  селищної територіальної громади на 2019 рік.

2. Про затвердження звернення депутатів Новопсковської селищної ради до Новопсковської районної ради про передачу ЗААЙДАРІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І – ІІ СТУПЕНІВ НОВОПСКОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ та її майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новопсковського району в комунальну власність Новопсковської селищної територіальної громади

 

І

СЛУХАЛИ: начальника бюджетного відділу Корж С.В., яка зазначила про необхідність внесення змін до бюджету Новопсковської селищної територіальної громади.

Збільшити доходну частину бюджету на загальну суму 2418,864 тис.грн.

На підставі розпорядження голови обласної державної адміністрації-керівника обласної військово-цивільної адміністрації № 637 від 06 серпня 2019 року  «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації-керівника обласної військово-цивільної адміністрації №1037 від 20.12.2018р»  внести зміни до доходної частини бюджету Новопсковської  селищної територіальної громади  за загальним фондом   по  КДК 41035900 «Інша субвенція на проекти культурного обміну між Луганською та Львівською областями» в сумі 28,704 тис.грн; КДК 41052200 «Субвенція з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров`я у сільській місцевості, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» в сумі 99 тис.грн.; внести зміни до спеціального фонду бюджету Новопсковської  селищної територіальної громади  КДК 41051100 «Субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду « в сумі 2100 тис.грн,КДК 41053900 «Інша субвенція з місцевого бюджету на реалізацію проектів-переможців обласного конкурсу проектів місцевого розвитку» в сумі 191,160 тис.грн.

Внести зміни до видаткової частини бюджету.

По загальним фондом за головними розпорядниками коштів:

 1. По Новопсковській селищній раді

По  КЗ «Центр культури, дозвілля, туризму і спорту Новопсковської селищної ради  збільшити по  КТКВКБМС 4082 «Інші заходи в галузі культури і мистецтва» для проведення культурного обміну з Гніздичивською територіальною громадою Львівської області  КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар»  0,724 тис.грн для придбання папіру та  флешки, КЕКВ 2250«Видатки на відрядження» в сумі 27,980 тис.грн.

По КТКВКБМС 6030 «Організація благоустрою населених пунктів» зменшити по КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 11тис.грн в зв’язку з перерозподілом .

2. По відділу освіти Новопсковської селищної ради

По КТКВКБМС 1020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» зменшити  КЕКВ 2210  «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар»  в сумі 385,237 тис.грн для забезпечення видатків з спів фінансування за проектами..

По КТКВКБМС 1150 «Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів» з метою раціонального використання бюджетних коштів для здійснення перерозподілу зменшити видатки по КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар»  в сумі 15,450 тис.грн .

   За спеціальним  фондом видатки збільшено на 2801,847 тис.грн., у тому числі бюджет розвитку 2801,847 тис.грн за рахунок субвенції з обласного бюджету в сумі 2291,160 тис.грн, передач коштів з загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду в сумі 510,687 тис.грн.

По Новопсковській селишній раді

По  КТКВКБМС 0150  «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад»  передбачити видатки по КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» в сумі 110 тис.грн для придбання телемедичного обладнання для Новопсковської амбулаторії загальної практики -сімейної медицини по вул.Українська, смт.Новопсков Новопсковського району.

По відділу освіти Новопсковської селищної ради

 По КТКВКБМС 1020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» збільшити 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» в сумі 2104,161 тис.грн на  придбання шкільного автобусу в сумі 2100 тис.грн, та 4,161 тис.грн на оснащення кабінету математики  Новопсковського газопроводського ЗЗСО І-Ш ступенів; КЕКВ 3122 «Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів» в сумі 572,236  тис.грн. а саме на Створення новітнього освітнього простору з використанням інноваційних технологій навчання за стандартами Нової української школи з вивчення математичних наук  Новопсковського газопроводського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Новопсковської селищної ради в сумі  347,417тис.грн ( спів фінансування 156,257 тис.грн) та на співфінансування капітального ремонту спортивної площадки зі штучним покриттям Новопсковського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  в сумі 224,819 тис.грн.

По  КТКВКБМС 5031 «Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл» збільшити  видатки  по  3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» 15,450 тис.грн, у тому числі  для придбання  опромінювача для залу греко-римської боротьби та фотокамери в сумі 7,1 тис.грн.

Заслухавши та обговоривши інформацію Корж С.В. постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію начальника бюджетного відділу Корж С.В. «Про внесення змін до бюджету Новопсковської  селищної територіальної громади на 2019 рік» прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд позачергової шістдесят шостої сесії селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-4,

«Проти» - немає,

                                                                       «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд позачергової шістдесят шостої сесії рішення «Про внесення змін до бюджету Новопсковської  селищної територіальної громади на 2019 рік».

 

ІІ

 

СЛУХАЛИ: заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого органу Красноглазову Н.В., яка зазначила, що враховуючи важливе значення для забезпечення освітніх, соціально-культурних потреб територіальних громад, які складають Новопсковську селищну територіальну громаду, внести до Новопсковської районної ради пропозицію щодо безоплатної передачі ЗААЙДАРІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І–ІІ СТУПЕНІВ НОВОПСКОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (код ЄДРПОУ 21829932, 92340, Луганська область, Новопсковський район, с.Заайдарівка, вул.Первомайська, б.38) та її майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новопсковського району з балансу ВІДДІЛУ ОСВІТИ НОВОПСКОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ до комунальної власності Новопсковської селищної територіальної громади на баланс ВІДДІЛУ ОСВІТИ НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ у формі звернення депутатів Новопсковської селищної ради.

Заслухавши та обговоривши інформацію Красноглазової Н.В., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого органу Красноглазової Н.В. «Про затвердження звернення депутатів Новопсковської селищної ради до Новопсковської районної ради про передачу ЗААЙДАРІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І – ІІ СТУПЕНІВ НОВОПСКОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ та її майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новопсковського району в комунальну власність Новопсковської селищної територіальної громади»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд позачергової шістдесят шостої сесії селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-4,

«Проти» - немає,

                                                            «Утримались»  - немає

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд позачергової шістдесят шостої сесії рішення «Про затвердження звернення депутатів Новопсковської селищної ради до Новопсковської районної ради про передачу ЗААЙДАРІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І – ІІ СТУПЕНІВ НОВОПСКОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ та її майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новопсковського району в комунальну власність Новопсковської селищної територіальної громади».

 

 

 

Голова комісії                                                                                                   Є.І.Олійник

                                                                                                              

Секретар                                                                                                           Г.В.Федорущенко

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь