Новопсковська селищна військова адміністрація

Луганська область Старобільський район

Протокол № 69 засідання постійної комісії з питань планування фінансів, бюджету, соціально економічного розвитку, житлово-комунального господарства та комунальної власності у 2019 році

ПРОТОКОЛ № 69

засідання комісії з питань планування фінансів, бюджету, соціально - економічного розвитку, житлово – комунального господарства та комунальної власності

 

16.12.2019 р.                                                                                                                  смт. Новопсков

 

Присутні члени комісії Олійник Є.І., Токарєв О.О., Літвінов В.А., Чалий Ю.О., Федорущенко Г.В.

 

Запрошені: начальник бюджетного відділу Корж С.В.,  заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого органу Красноглазова Н.В., заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого органу Старцев М.С., секретар селищної ради Гречана Т.М., начальник відділу освіти Акименко О.М..

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про надання матеріальної допомоги громадянам

2. Про внесення змін до бюджету Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік

3. Про внесення змін до рішення №45/1 Заайдарівської сільської ради від 24 грудня 2018 року «Про затвердження бюджету Заайдарівської сільської ради на 2019 рік».

4. Про схвалення проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту з Білолуцькою селищною радою.

5. Про схвалення проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту з Можняківською сільською радою.

6.Про преміювання селищного голови до Дня місцевого самоврядування.

7. Про затвердження передавального акту Заайдарівської сільської ради.

8. Про затвердження плану роботи Новопсковської селищної ради на 2020 рік.

9. Про входження до складу засновників, зміну найменування КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД САДОК «ПРОЛІСОК»ЗААЙДАРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» та затвердження Статуту в новій редакції.

10.Про затвердження штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД САДОК «ПРОЛІСОК»ЗААЙДАРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» на 2020 рік.

11.Про внесення змін до штатного Заайдарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів на 2020 рік.

12.Про надання згоди на попередню оплату товарів, робіт і послуг протягом 2020 року.

13. Про граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та
устаткування, комп’ютерів, придбання іутримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установамита організаціями, які утримуються за рахунок бюджету Новопсковської селищної територіальної громади.

14. Про преміювання у 2020 році.

15. Про пропозицію Новопсковській районній раді щодо передачі КЗ «Новопсковська ЦБС», НОВОПСКОВСЬКОГО БДЮТ та їх майна, адміністративної будівлі за адресою: смт Новопсков, вул.Магістральна, 68 зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новопсковського району в комунальну власність Новопсковської селищної територіальної громади

16. Про надання згоди на передачу майна КОМУНАЛЬНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»

 

І

СЛУХАЛИ: секретаря селищної ради Гречану Т.М., яка ознайомила присутніх з проектом рішення «Про надання матеріальної допомоги громадянам»

Заслухавши та обговоривши інформацію Гречаної Т.М., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію секретаря селищної ради Гречаної Т.М. «Про надання матеріальної допомоги громадянам»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                                       «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії рішення «Про надання матеріальної допомоги громадянам».

ІІ

СЛУХАЛИ: начальника бюджетного відділу Корж С.В., зазначила присутнім про необхідність внесення змін до бюджету Ноаопсковської селищної територіальної громади, а саме:

Згідно проекту рішення Новопсковської селищної ради «Про внесення змін до бюджету Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік» пропонується внести наступні зміни.

            До доходної частини загального фонду бюджету згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації-керівника обласної військово-цивільної адміністрації № 1003 від 13 грудня 2019 року  «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації-керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 20.12.2018р №1037»  збільшити КДК 41040100 «Дотація з місцевого бюджету за рахунок стабілізаційної дотації з державного бюджету « в сумі 281,651 тис.грн. та зменшити в сумі 2000тис.грн., по  КДК 41052300 «Субвенція з місцевого бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» .

   Внести зміни до видаткової частини бюджету.

За загальним фондом по головному розпоряднику коштів Новопсковській селищній раді здійснити перерозподіл видатків за напрямками використання по КТКВКБМС 6030 «Організація благоустрою населених пунктів» зменшити кошти передбачені на виготовлення проектно-кошторисної документації на вуличне освітлення в сумі 9,7 тис.грн, послуги з озеленення та видалення бур’янів в сумі 5,7 тис.грн, транспортні послуги в сумі 3 тис.грн, та збільшити кошти на послуги зі збирання та вивезення сміття в сумі 18,4 тис.грн.

По головному розпоряднику Відділ освіти Новопсковської селищної ради збільшити видатки на оплату праці з нарахуваннями по КТКВКБМС 1020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» в сумі 281,651 тис.грн.

За спеціальним  фондом видатки зменшено на 3194,937 тис.грн, у тому числі бюджет розвитку 3194,937 тис.грн, що передбачені в бюджеті  за рахунок передач коштів з загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду.

По головному розпоряднику Новопсковській селищній раді:

- КТКВКБМС 7363 «Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» зменшити по КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 2000 тис.грн для здійснення капітального ремонту асфальтобетонного покриття частини дороги по вул. Шкільна смт. Новопсков;

- КТКВКБМС 9770 «Інша субвенція  на придбання меблів та устаткування для лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в смт.Новопсков, вул. Українська " зменшити в сумі 1194,937 тис.грн.

Внести зміни до джерел фінансування бюджету відповідно.

 

Заслухавши та обговоривши інформацію Корж С.В., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію  начальника бюджетного відділу Корж С.В. «Про внесення змін до бюджету Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                                       «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії рішення «Про внесення змін до бюджету Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік».

ІІІ

СЛУХАЛИ: начальника бюджетного відділу Корж С.В., яка ознайомила присутніх з проектом рішення «Про внесення змін до рішення №45/1 Заайдарівської сільської ради від 24 грудня 2018 року «Про затвердження бюджету Заайдарівської сільської ради на 2019 рік».

Згідно проекту рішення Новопсковської селищної ради «Про внесення змін до рішення №45/1 Заайдарівської сільської ради від 24 грудня 2018 року «Про затвердження бюджету Заайдарівської сільської ради на 2019 рік» пропонується внести наступні зміни.

До доходної частини загального фонду : збільшити ККД 41040400 Інші дотації з місцевого бюджету за рахунок зменшення ККД 41053900 «Інші субвенції з місцевого бюджету» на суму 72,955 тис.грн.

Заслухавши та обговоривши інформацію Корж С.В., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію  начальника бюджетного відділу Корж С.В «Про внесення змін до рішення №45/1 Заайдарівської сільської ради від 24 грудня 2018 року «Про затвердження бюджету Заайдарівської сільської ради на 2019 рік»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                                       «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд позачергової сімдесят третьої рішення «Про внесення змін до рішення №45/1 Заайдарівської сільської ради від 24 грудня 2018 року «Про затвердження бюджету Заайдарівської сільської ради на 2019 рік».

IV

СЛУХАЛИ: секретаря селищної ради Гречану Т.М., яка ознайомила присутніх з проектом рішення «Про схвалення проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту з Білолуцькою селищною радою».

Заслухавши та обговоривши інформацію Гречаної Т.М., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію секретаря селищної ради Гречаної Т.М. «Про схвалення проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту з Білолуцькою селищною радою»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                                       «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії рішення «Про схвалення проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту з Білолуцькою селищною радою».

 

V

СЛУХАЛИ: секретаря селищної ради Гречану Т.М., яка ознайомила присутніх з проектом рішення «Про схвалення проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту з Можняківською сільською радою».

Заслухавши та обговоривши інформацію Гречаної Т.М., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію секретаря селищної ради Гречаної Т.М. «Про схвалення проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту з Можняківською сільською радою»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд позачергової сімдесят третьої другої сесії селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                                       «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії рішення «Про схвалення проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту з Можняківською сільською радою».

VI

СЛУХАЛИ: секретаря селищної ради Гречану Т.М., яка ознайомила присутніх з проектом рішення «Про преміювання селищного голови до Дня місцевого самоврядування.». Преміювати голову Новопсковської селищної ради до Дня місцевого самоврядування в розмірі посадового окладу.

Заслухавши та обговоривши інформацію Гречаної Т.М., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію секретаря селищної ради Гречаної Т.М. «Про преміювання селищного голови до Дня місцевого самоврядування.»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                                       «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд позачергової сімдесят третьої рішення «Про преміювання селищного голови до Дня місцевого самоврядування.».

VIІ

СЛУХАЛИ: секретаря селищної ради Гречану Т.М., яка зазначила, що у зв’язку поданням комісєю з реорганізації  Заайдарівської сільської ради передавальний акт, керуючись статтями 26, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.ст. 104 – 108 Цивільного кодексу України, ст.ст. 56 – 59 Господарського кодексу України, ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» необхідно його затвердити.

Заслухавши та обговоривши інформацію Гречаної Т.М., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію секретаря селищної ради Гречану Т.М. «Про затвердження передавального акту Заайдарівської сільської ради»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                                       «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд позачергової сімдесят третьої рішення «Про затвердження передавального акту Заайдарівської сільської ради».

VIІІ

СЛУХАЛИ: секретаря селищної ради Гречану Т.М., яка зазначила необхідність затвердження плану роботи Новопсковської селищної ради на 2020 рік.

Заслухавши та обговоривши інформацію Гречаної Т.М., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію секретаря селищної ради Гречаної Т.М. «Про затвердження плану роботи Новопсковської селищної ради на 2020 рік»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                                       «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії рішення «Про затвердження плану роботи Новопсковської селищної ради на 2020 рік».

ІХ

СЛУХАЛИ: секретаря селищної ради Гречану Т.М., яка зазначила, що на підставі звернення завідувача ДНЗ «Ромашка» від 23.06.2016 № 37, протоколу № 1 комісії  з реорганізації Осинівської сільської ради від 16.01.2018, керуючись ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішеннями Новопсковської селищної ради від 17.11.2015 №1/1 «Про інформацію Новопсковської селищної виборчої комісії Новопсковського району Луганської області «Про підсумки виборів Новопсковського селищного голови та депутатів Новопсковської селищної ради», від 13.07.2015 № 70/1, від 31.03.2016 №6/1 «Про затвердження передавального акту», від 02.03.2017 № 22/8 «Про створення відділу освіти Новопсковської селищної ради», рішенням Осинівської сільської ради Новопсковського району Луганської області від 13.07.2015 № 83/1 вивести із складу засновників Заайдарівську сільську раду та ввійти до складу засновників, прийняти майно, зробити відповідні зміни у Статуті.

 Заслухавши та обговоривши інформацію Гречаної Т.М., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію секретаря селищної ради Гречаної Т.М. «Про входження до складу засновників, зміну найменування КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД САДОК «ПРОЛІСОК»ЗААЙДАРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» та затвердження Статуту в новій редакції»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                                                  «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії рішення «Про входження до складу засновників, зміну найменування КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД САДОК «ПРОЛІСОК»ЗААЙДАРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» та затвердження Статуту в новій редакції».

Х

СЛУХАЛИ: начальника відділу освіти Акименко О.М., яка зазначила, що з метою упорядкування структури відділу освіти у зв’язку з доприєднанням Заайдарівської сільської ради та необхідно затвердити штатний розпис ДНЗ «Пролісок». Кількість штатних одиниць – 2,37.

Заслухавши та обговоривши інформацію Акименко О.М., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію начальника відділу освіти Акименко О.М. «Про затвердження штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД САДОК «ПРОЛІСОК»ЗААЙДАРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» на 2020 рік»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                                       «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд позачергової сімдесят третьої рішення «Про затвердження штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД САДОК «ПРОЛІСОК»ЗААЙДАРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» на 2020 рік».

ХІ

СЛУХАЛИ: начальника відділу освіти Акименко О.М., яка зазначила, що з метою упорядкування структури відділу освіти у зв’язку з доприєднанням Заайдарівської сільської ради та необхідно затвердити штатний розпис Заайдарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів станом на 01.01.2020 року. Загальна кількість штатних одиниць – 28,12.

Заслухавши та обговоривши інформацію Акименко О.М., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію начальника відділу освіти Акименко О.М. «Про внесення змін до штатного Заайдарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів на 2020 рік.»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                                       «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд позачергової сімдесят третьої рішення «Про внесення змін до штатного Заайдарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів на 2020 рік.».

ХІІ

СЛУХАЛИ: начальника бюджетного відділу Корж С.В., яка ознайомила з проектом рішення  «Про надання згоди на попередню оплату товарів, робіт і послуг протягом 2020 року.»

Заслухавши та обговоривши інформацію Корж С.В., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію начальника бюджетного відділу Корж С.В «Про надання згоди на попередню оплату товарів, робіт і послуг протягом 2020 року.»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                                       «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії рішення «Про надання згоди на попередню оплату товарів, робіт і послуг протягом 2020 року.».

ХІІІ

СЛУХАЛИ: начальника бюджетного відділу Корж С.В., яка зазначила, що необхідно затвердити граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету Новопсковської селищної територіальної громади.

Заслухавши та обговоривши інформацію Корж С.В., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію бюджетного відділу Корж С.В. «Про граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання іутримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету Новопсковської селищної територіальної громади»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                                       «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії рішення «Про граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету Новопсковської селищної територіальної громади».

ХІV

СЛУХАЛИ: секретаря селищної ради Гречану Т.М., яка ознайомила присутніх з проектом рішення «Про преміювання Новопсковського селищного голови у 2020 році», премію затвердити в розмірі 180%.

Заслухавши та обговоривши інформацію Гречаної Т.М.., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію секретаря селищної ради Гречаної Т.М. «Про преміювання Новопсковського селищного голови у 2020 році»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                                       «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії рішення «Про преміювання Новопсковського селищного голови у 2020 році».

XV

СЛУХАЛИ: секретаря селищної ради Гречану Т.М., яка ознайомила присутніх з проектом рішення «Про пропозицію Новопсковській районній раді щодо передачі КЗ «Новопсковська ЦБС», НОВОПСКОВСЬКОГО БДЮТ та їх майна, адміністративної будівлі за адресою: смт Новопсков, вул.Магістральна, 68 зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новопсковського району в комунальну власність Новопсковської селищної територіальної громади». Керуючись ст.ст.25,60, п.10 Розділу V «ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.39 Розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, ст.8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», ст.13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та враховуючи важливе значення для забезпечення комунально-побутових і соціально-культурних потреб територіальних громад, які складають Новопсковську селищну територіальну громаду, внести до Новопсковської районної ради пропозицію щодо передачі закладів та затвердити текст звернення депутатів.

Заслухавши та обговоривши інформацію Гречаної Т.М., постійна комісія прийшла до висновку:

1. Інформацію секретаря селищної ради Гречаної Т.М. «Про пропозицію Новопсковській районній раді щодо передачі КЗ «Новопсковська ЦБС», НОВОПСКОВСЬКОГО БДЮТ та їх майна, адміністративної будівлі за адресою: смт Новопсков, вул.Магістральна, 68 зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новопсковського району в комунальну власність Новопсковської селищної територіальної громади»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                                       «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії рішення «Про пропозицію Новопсковській районній раді щодо передачі КЗ «Новопсковська ЦБС», НОВОПСКОВСЬКОГО БДЮТ та їх майна, адміністративної будівлі за адресою: смт Новопсков, вул.Магістральна, 68 зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новопсковського району в комунальну власність Новопсковської селищної територіальної громади».

XVI

СЛУХАЛИ: начальника Відділу освіти Акименко О.М., яка зазначила, що на підставі звернення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» від 06.12.2019 № 454/1, відповідно до ст.ст.25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.137 Господарського кодексу України надати згоду на закріплення на праві оперативного управління частини приміщення майстерні-топкової НОВОПСКОВСЬКОГО ГАЗОПРОВОДСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, яке перебуває у комунальній власності Новопсковської селищної територіальної громади та обліковується на балансі НОВОПСКОВСЬКОГО ВІДДІЛУ ОСВІТИ за КОМУНАЛЬНОЮ УСТАНОВОЮ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» для її розміщення з метою надання соціальних послуг.

Заслухавши та обговоривши інформацію Акименко О.М., постійна комісія прийшла до висновку:

           1. Інформацію начальника Відділу освіти Акименко О.М. «Про надання згоди на передачу майна КОМУНАЛЬНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»»  прийняти до відома.

2. Рекомендувати Новопсковській селищній раді погодитись із запропонованим проектом рішення з цього питання і винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-5,

«Проти» - немає,

                                                                       «Утримались»  - немає,

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд позачергової сімдесят третьої сесії рішення «Про надання згоди на передачу майна КОМУНАЛЬНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»».

 

 

Голова комісії                                                                                                  Є.І.Олійник

                                                                                                              

Секретар комісії                                                                                               Г.В.Федорущенко

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь