Новопсковська селищна військова адміністрація

Луганська область Старобільський район

Сектор кадрового забезпечення

ЗВІТ

завідувача сектору кадрового забезпечення 

Новопсковської селищної ради за 2021 рік

 

Звіт завідувача сектору кадрового забезпечення Новопсковської селищної ради (далі – сектор) за 2021 рік підготовлений на виконання вимог п.2 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до Положення про звітування Новопсковського селищного голови, старости, виконавчих органів, постійних комісій та депутатів Новопсковської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради  від 03 лютого 2020 року №76/3.

Враховуючи зміни, які відбулися в адміністративно-територіальному устрої в Україні, передачу більшості повноважень від місцевої виконавчої влади органам місцевого самоврядування, утворення нових виконавчих органів в Новопсковській селищній раді, рішенням селищної ради від 12 листопада 2020 року № 86/5 було  затверджено Положення про сектор кадрового забезпечення Новопсковської селищної ради (далі – Положення).

Згідно до п.2.1 розділу 2 цього Положення основним завданням сектору є реалізація державної політики у сфері служби в органах місцевого самоврядуванні та з питань кадрової роботи в Новопсковській селищній раді, здійснення аналітичної та організаційної роботи з кадрового менеджменту, задоволення потреби в кваліфікованих кадрах та їх ефективне використання, забезпечення навчання та підвищення кваліфікації працівників Новопсковської селищної ради, документальне оформлення проходження служби в органах місцевого самоврядування та трудових відносин, здійснення роботи з кадрами.

Рішенням селищної ради від 15.10.2020 року № 85/11 затверджено та введено в дію з 01.11.2020 року структуру сектору у складі двох штатних одиниць: завідувача сектору та спеціаліста І категорії з кадрової роботи. Фактично всі вакантні посади у секторі в повному обсязі були заповнені у лютому 2021 року. 

Відповідно до покладених на нього завдань у 2021 році сектором розроблено 7 проектів рішень селищної ради, що стосувалися внесення змін та затвердження структури та штатних розписів в Новопсковській селищній раді.

Сектором у звітному періоді було розроблене Положення про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування в Новопсковській селищній раді, затверджене розпорядженням селищного голови від 22 липня 2021 року № 218-о.

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» проведена атестація посадових осіб місцевого самоврядування апарату та відокремлених підрозділів зі статусом юридичної особи Новопсковської селищної ради та затверджені результати атестації .

Проведена процедура спеціальної перевірки, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції» щодо осіб, які претендували на зайняття посад, які передбачають відповідального або особливо відповідального становища.

Організовувалася робота конкурсної комісії, здійснювалася підготовка та розміщення відповідних оголошень, прийом документів від кандидатів, подання документів на розгляд конкурсною комісією, проведено 10  засідань конкурсної комісії, оформлено 10 протоколів засідання конкурсної комісії. Протягом 2021 року у конкурсному відборі взяв участь 101 кандидат на заміщення вакантних посад.

Організовано та проведено стажування на шести посадах в Новопсковській селищній раді.

Укладено 37 трудових договорів.

Проведено 24 засідання тарифікаційної комісії з метою встановлення стажу служби в органах місцевого самоврядування посадових осіб та службовців апарату та самостійних підрозділів Новопсковської селищної ради, який дає право на одержання надбавки за вислугу років.

На виконання вимог Закону України від «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі» проведено роботу по застосуванню нового законодавства щодо ведення трудових книжок, відскановано та завантажено 133 трудових книжки до порталу Пенсійного Фонду України.

На вимогу наказу Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2021 № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки» проведено роботу з е-лікарняними. Проведено постійну роботу щодо оформлення листків тимчасової непрацездатності. Протягом 2021 року їх було оформлено відповідним чином 48 е-лікарняних та 42 в паперовому вигляді.

Складено графік відпусток на 2021 рік та здійснювалася робота щодо надання відпусток відповідної тривалості, про що було підготовлено 372 проектів розпоряджень селищного голови та документів про надання відпусток працівникам селищної ради.

Постійно здійснювалася робота щодо заповнення, обліку, зберігання трудових книжок та особових справ працівників Новопсковської селищної ради.

Підготовлено 114 проектів розпоряджень селищного голови та документів про відрядження працівників селищної ради.

Підготовлено 308 проектів розпоряджень селищного голови та документів про призначення, звільнення, переведення працівників селищної ради.

Підготовлено 181 проект розпоряджень селищного голови з основної діяльності.

Підготовлено 67 проектів розпоряджень селищного голови про прийняття та звільнення осіб, які працюють за трудовими угодами на громадських роботах.

Оформлялися документи щодо безоплатних суспільно корисних робіт. до яких залучаються правопорушники на яких накладено адміністративні стягнення чи покарання у вигляді громадських робіт.

В межах компетенції сектором була прийнята активна участь у розробці структури селищної ради та штатних розписів.

Контролювалась наявність та зберігання посадових інструкцій працівників  Новопсковської селищної ради та її структурних підрозділів, надавалась методична допомога щодо їх оформлення.

Проведено роботу щодо укладання, продовження строку дії, розірвання контрактів з керівниками комунальних підприємств,установ, організацій що належать до сфери управління селищної ради.

Здійснювався облік військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних згідно постанови Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 р. № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних».

Своєчасно та в повному обсязі велася звітно-облікова документація, готувалася звітність з кадрових питань.

Велися табелі обліку робочого часу посадових осіб, службовців, зайнятих обслуговуванням органів місцевого самоврядування.

Сектором в межах компетенції протягом звітного періоду надавалась методична допомога іншим структурним підрозділам у розробці проектів рішень селищної ради, її виконавчого комітету та розпоряджень селищного голови.

Працівниками сектору за дорученням селищного голови розглядалися запити на інформацію, письмові звернення громадян, підприємств, установ, організацій, були підготовлені проекти відповідей на них.

Працівники сектору постійно займаються самоосвітою, приймають участь в тренінгах та семінарах.

 

Завідувач сектору кадрового забезпечення

Новопсковської селищної ради                                                                 В.О.СІРГІНАВА

 

«18» січня 2022 року

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь