Новопсковська селищна військова адміністрація

Луганська область Старобільський район

Завдання відділу інформаційно-документального забезпечення

Основними завданнями Відділу є:

2.1 Організація діловодства у Новопсковській селищній раді, її виконавчому комітеті, контроль за підготовкою, проходженням і виконанням службових документів з питань, які відносяться до компетенції Відділу.

2.2 Консультативне, організаційне, аналітичне, методичне??? та інформаційне забезпечення Новопсковської селищної ради, її відділів та самостійних структурних підрозділів, відповідно до покладених на Відділ завдань.

2.3 Здійснення аналітичної та організаційної роботи щодо прийнятих рішень Новопсковської селищної ради, її виконавчого комітету, доручень і розпоряджень Новопсковського селищного голови з основної діяльності.

2.4 Виконання службових документів у встановленому чинним законодавством порядку.

2.5 Забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України щодо розгляду службових документів, звернень громадян, запитів на публічну інформацію.

2.6 Здійснення аналізу звернень громадян ( у тому числі електронних звернень та  петицій),  запитів на отримання публічної інформації.

2.7 Забезпечення та контроль за своєчасним оприлюдненням на веб-сайті Новопсковської селищної ради та на порталі  Data.gov.ua документів, прийнятих Новопсковською селищною радою, її виконавчим комітетом, відділами та самостійними структурними підрозділами Новопсковської селищної ради, розпоряджень Новопсковського селищного голови.

2.8 Забезпечення доступу до публічної інформації і системного та оперативного оприлюднення інформації відповідно до вимог чинного законодавства на офіційному веб-сайті Новопсковської селищної ради з метою забезпечення доступу громадян до інформації.

2.9 Забезпечення збереження документів постійного строку зберігання та їх підготовка до внесення в Національний архівний фонд.

2.10 Контроль за організацією виконання рішень селищної ради та її виконавчого комітету, розпоряджень і доручень Новопсковського селищного голови, в яких зазначені  терміни виконання.

2.11 Впровадження та технічна підтримка програмного забезпечення Новопсковської селищної ради та її структурних підрозділів з метою реалізації державної політики у галузі інформатизації.

2.12 Забезпечення реалізації державної політики у сфері захисту інформації, розвитку електронного урядування.

2.13.  Підготовка відповідних пропозицій  з удосконалення роботи Відділу.

2.14. Підготовка пропозицій до плану роботи Новопсковської селищної ради з питань організації діловодства, статистики, здійснення контролю за виконанням відповідних розділів плану роботи Новопсковської селищної ради.

2.15 Здійснення аналітичної роботи та надання статистичних звітів з діловодства, надання технічної допомоги відділам і самостійним структурним підрозділам Новопсковської селищної ради  при  здачі статичних звітів.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь