Новопсковська селищна військова адміністрація

Луганська область Старобільський район

Звіт постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, охорони природи, промисловості, підприємництва та сфери послуг за 2019 рік

 

ЗВІТ

 голови постійної комісії  Новопсковської селищної  ради з питань   

містобудування, будівництва, земельних відносин, охорони природи, промисловості, підприємництва та сфери послуг

 

Шановні депутати та запрошені!

 

          До вашої уваги подається звіт про роботу постійної комісії Новопсковської селищної  ради з питань   містобудування, будівництва, земельних відносин, охорони природи, промисловості, підприємництва та сфери послуг за  2019 рік.

Хочу розпочати з того, що дана комісія, як і інші, була утворена рішенням  І сесії  VІІ скликання  Новопсковської селищної ради  від 17 листопада 2015 року у складі п’яти  депутатів та згідно рішення № 65/7 від 31.07.2019 року «Про зміни у складі постійних комісій Новопсковської селищної ради сьомого скликання» включено до даної комісії ще одного депутата.

До складу постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, охорони природи, промисловості, підприємництва та сфери послуг входять 6 депутатів, зокрема:

Голова: Дмитренко Анастасія Василівна

Секретар: Бухов Іван Анатолійович

члени комісії:

Лопатін Володимир Миколайович

Калініченко Микола Вікторович

Стрільцов Віталій Васильович

Пономаренко Микола Геннадійович

У своїй діяльності комісія керується Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, «Про статус депутатів місцевих рад», регламентом роботи селищної ради, Положенням про постійні комісії та іншими законами і нормативними документами.

Основною організаційною формою діяльності постійної комісії є її засідання. Засідання комісії  проводиться як у відповідності з планами роботи ради та комісії, так і в міру необхідності.

Діяльність комісії здійснюється у відповідності до плану роботи Новопсковської селищної ради   та ґрунтується на принципах законності, колегіальності, гласності, вільного  та толерантного обговорення  будь-яких порушених питань. Маю відзначити, що не було жодного разу, щоб комісія не зібралася , за що я щиро вдячна усім членам.  Найважливішим завданням, яке входить до обов’язків постійної комісії є попередній розгляд та погодження питань, які готуються до розгляду на сесіях селищної ради.

Відвідування депутатами засідань комісій становить 75,6% від загальної кількості проведених засідань. Найбільше пропусків засідань комісії було у депутатів Калініченка  Миколи Васильовича (7) та Бухова Івана Анатолійовича (5) .

          За звітний період проведено 13 засідань постійної комісії. Вивчено та розглянуто 313 питань,  які стосувалися  земельних відносин , містобудування та інших питань згідно повноважень комісії.  В порівнянні з минулим звітним періодом  розглянуто на 47 питань менше , в зв’язку з внесенням змін в ст.55 Закону України «Про землеустрій».

 На засіданнях комісій завжди присутні працівники відділу земельних ресурсів селищної ради та  запрошувались старости сіл. Неодноразово на засіданні комісії були присутні громадяни .   

            Відповідно п.3.2  Положення про постійні комісії Новопсковської селищної ради на  засіданні комісії  21.12.2019  року  було розглянуто питання  по контролю за виконанням рішень селищної ради про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок.

Відділ земельних ресурсів  селищної ради провів аналіз даних рішень за період з 22.12.2018 по 22.11.2019 років з метою виявлення громадян, які не розробили проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок і не подали їх на затвердження згідно діючого законодавства.

В результаті проведеного аналізу було виявлено, що за даний період сесією селищної ради було надано 89 рішень щодо надання дозволів на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  з них :

розроблено та затверджено 20 проектів відведення;

в стадії розробки 44 проекти відведення;

                        не розроблено 25 проектів.

Громадяни, які не розробили проекти відведення в  телефонному режимі були  повідомлені про необхідність  виготовлення  даної землевпорядної документації.

         Окрім участі в засіданнях  комісії , депутати Лопатін Володимир Миколайович і Калініченко Микола Вікторович в серпні 2019 року брали участь в обстеженні земельної ділянки в с. Хворостяне.  Депутат Стрільцов Віталій Васильович  надавав роз’яснення громадянам села Макартетине щодо оформлення правовстановлюючих документів  на землю. Лопатін Володимир Миколайович  неодноразово на місцевості  показував  працівникам відділу  проблемні ділянки, які потребують упорядкування або оформлення.

Велику увагу постійна комісія приділяє розгляду питань по наданню земельних ділянок учасникам АТО. На протязі року комісією розглянуто 10 проектів рішень щодо надання дозволу на розроблення проектів землеустрою для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО та 49 проектів рішень щодо надання землі у власність.

Комісія розглянула та підтримала на сесіях селищної ради зміни до цільових програм , які спрямовані на підтримку та розвиток земельних відносин в Новопсковській ОТГ. Серед них:  -Програма з розроблення містобудівної документації населених пунктів Новопсковської територіальної громади на 2019-2020 роки та

-Про внесення змін в Програму розвитку земельних відносин на території

Новопсковської селищної територіальної громади на 2018-2020 роки.

             Комісією селищної  ради з питань   містобудування, будівництва, земельних відносин, охорони природи, промисловості, підприємництва та сфери послуг  постійно контролюється хід виконання рішень та програм селищної ради.

  Крім того, вважаю, що під постійний контроль комісії необхідно взяти такі питання:

- раціональне використання земель комунальної власності та укладення договорів оренди  землі  на земельні ділянки ,які перебувають у користуванні громадян.

- розроблення містобудівної документації, зокрема генеральних планів населених пунктів громади;

На ці та інші питання буде спрямовано  подальшу роботу постійної комісії. Вважаю, що спільно будемо знаходити нові можливості для того, щоб конструктивно працювати над питаннями, що залишаються проблемними, шукати ефективні шляхи їх вирішення.

             Хочу звернути увагу, що обов’язковою умовою успішної роботи комісії є свідоме ставлення депутатів, членів комісії до виконання своїх обов’язків, активна позиція у здійсненні намічених завдань, наполегливість у виконанні рішень комісії.        

            Дякую за увагу.

 

Голова постійної комісії

селищної ради                                                                            А.В. Дмитренко

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь