Новопсковська селищна військова адміністрація

Луганська область Старобільський район

Звіти Новопсковської СВА про розгляд запитів на публічну інформацію

Інформація щодо звітів про отримані запити до Новопсковської селищної ради знаходиться за посиланням

2022 рік

Протягом жовтня 2022 року  в Новопсковській СВА зареєстровано: 0 інформаційних запитів, 0 запитів надійшло у письмовому вигляді. З них:  від громадської організації - 0;  від  юридичної особи - 0;  від  фізичної особи – 0; переслане за належністю іншим розпорядникам інформації - 0.

Протягом листопада 2022 року  в Новопсковській СВА зареєстровано: 1 інформаційний запит, 1 запит надійшов у письмовому вигляді. З них:  від громадської організації - 1;  від  юридичної особи - 0;  від  фізичної особи – 0; переслане за належністю іншим розпорядникам інформації - 0. Стосувався бюджетних коштів. Надано відповідь у визначений законом строк.

Протягом грудня 2022 року  в Новопсковській СВА зареєстровано: 0 інформаційних запитів, 0 запитів надійшло у письмовому вигляді. З них:  від громадської організації - 0;  від  юридичної особи - 0;  від  фізичної особи – 0; переслане за належністю іншим розпорядникам інформації - 0.

 

2023 рік

Протягом січня 2023 року  в Новопсковській СВА зареєстровано: 0 інформаційних запитів, 0 запитів надійшло у письмовому вигляді. З них:  від громадської організації - 0;  від  юридичної особи - 0;  від  фізичної особи – 0; переслане за належністю іншим розпорядникам інформації - 0.

Протягом лютого 2023 року  в Новопсковській СВА зареєстровано: 1 інформаційний запит, 1 запит надійшов у письмовому вигляді. З них:  від громадської організації - 1;  від  юридичної особи - 0;  від  фізичної особи – 0; переслане за належністю іншим розпорядникам інформації - 0.  Стосувався бюджетних коштів. Надано відповідь у визначений законом строк.

Протягом березня 2023 року  в Новопсковській СВА зареєстровано: 1 інформаційний запит, 1 запит надійшов у письмовому вигляді. З них:  від громадської організації - 1;  від  юридичної особи - 0;  від  фізичної особи – 0; переслане за належністю іншим розпорядникам інформації - 0. Стосувався бюджетних коштів. Надано відповідь у визначений законом строк.

Протягом квітня 2023 року  в Новопсковській СВА зареєстровано: 0 інформаційних запитів, 0 запитів надійшло у письмовому вигляді. З них:  від громадської організації - 0;  від  юридичної особи - 0;  від  фізичної особи – 0; переслане за належністю іншим розпорядникам інформації - 0.

Протягом травня 2023 року  в Новопсковській СВА зареєстровано: 0 інформаційних запитів, 0 запитів надійшло у письмовому вигляді. З них:  від громадської організації - 0;  від  юридичної особи - 0;  від  фізичної особи – 0; переслане за належністю іншим розпорядникам інформації - 0.

Протягом червня 2023 року  в Новопсковській СВА зареєстровано: 0 інформаційних запитів, 0 запитів надійшло у письмовому вигляді. З них:  від громадської організації - 0;  від  юридичної особи - 0;  від  фізичної особи – 0; переслане за належністю іншим розпорядникам інформації - 0.

Протягом  липня 2023 року  в Новопсковській СВА зареєстровано: 1 інформаційний запит, 1 запитів надійшло у письмовому вигляді. З них:  від громадської організації - 0;  від  юридичної особи - 0;  від  фізичної особи – 1; переслане за належністю іншим розпорядникам інформації - 0. Даний запит було отримано від ОВА за належністю. Стосувався він архівних документів. Надано відповідь у визначений законом строк.

Протягом серпня 2023 року  в Новопсковській СВА зареєстровано: 2 інформаційні запити, 2 запитів надійшло у письмовому вигляді. З них:  від громадської організації - 0;  від  юридичної особи - 1;  від  фізичної особи – 1; переслане за належністю іншим розпорядникам інформації - 0. Стосувалися запити використання бюджетних коштів та кількості міст компактного проживання для ВПО. Надано обидві відповіді у визначений законом строк.

Протягом вересня 2023 року  в Новопсковській СВА зареєстровано: 0 інформаційних запитів, 0 запитів надійшло у письмовому вигляді. З них:  від громадської організації - 0;  від  юридичної особи - 0;  від  фізичної особи – 0; переслане за належністю іншим розпорядникам інформації - 0.

Протягом жовтня 2023 року  в Новопсковській СВА зареєстровано: 0 інформаційних запитів, 0 запитів надійшло у письмовому вигляді. З них:  від громадської організації - 0;  від  юридичної особи - 0;  від  фізичної особи – 0; переслане за належністю іншим розпорядникам інформації - 0.

Протягом листопада 2023 року  в Новопсковській СВА зареєстровано: 0 інформаційних запитів, 0 запитів надійшло у письмовому вигляді. З них:  від громадської організації - 0;  від  юридичної особи - 0;  від  фізичної особи – 0; переслане за належністю іншим розпорядникам інформації - 0.

Протягом грудня 2023 року  в Новопсковській СВА зареєстровано: 0 інформаційних запитів, 0 запитів надійшло у письмовому вигляді. З них:  від громадської організації - 0;  від  юридичної особи - 0;  від  фізичної особи – 0; переслане за належністю іншим розпорядникам інформації - 0.

 

2024

Протягом січня 2024 року  в Новопсковській СВА зареєстровано: 0 інформаційних запитів, 0 запитів надійшло у письмовому вигляді. З них:  від громадської організації - 0;  від  юридичної особи - 0;  від  фізичної особи – 0; переслане за належністю іншим розпорядникам інформації - 0.

Протягом лютого 2024 року  в Новопсковській СВА зареєстровано: 0 інформаційних запитів, 0 запитів надійшло у письмовому вигляді. З них:  від громадської організації - 0;  від  юридичної особи - 0;  від  фізичної особи – 0; переслане за належністю іншим розпорядникам інформації - 0.  

Протягом березня 2024 року  в Новопсковській СВА зареєстровано: 0 інформаційних запитів, 0 запитів надійшло у письмовому вигляді. З них:  від громадської організації - 0;  від  юридичної особи - 0;  від  фізичної особи – 0; переслане за належністю іншим розпорядникам інформації - 0.  

Повернутися до розділу "Доступ до публічної інформації в Новопсковській СВА"

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь